۲۱ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۵
کد خبرنگار: 1375
کد خبر: 84224387
۲ نفر

برچسب‌ها

۱۰ میلیارد ریال طرح برق‌رسانی در شهرضا اجرا شد

اصفهان- ایرنا - مدیر امور برق شهرضا از اجرا و افتتاح چهار طرح برق‌رسانی در این شهرستان با اعتبار افزون بر ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایرنا، مجتبی باقی روز سه‌شنبه در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها به مناسبت دهه فجر اظهار داشت: برق‌رسانی به روستای "چشمه نقشی" به طول ۲ هزار و ۷۰۰ متر با اعتبار پنج میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال از جمله این طرح‌هاست.

وی، تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در شهر منظریه و احداث شبکه برق روستای اسفرجان به طول یکهزار و ۲۰۰ متر با  اعتبار  سه میلیارد و ۹۵ میلیون ریال را در زُمره دیگر طرح‌های افتتاح شده اعلام کرد.

مدیر امور برق شهرضا افزود: احداث شبکه فشار متوسط و پست هوایی شهر منظریه به طول ۵۰۰ متر، طرح دیگر این اداره به مناسبت دهه فجر است که یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال صرف اجرای آن شده است.

باقی یادآور شد: بیش از ۸۵ هزار مشترک از خدمات شرکت برق شهرستان شهرضا استفاده می‌کنند که از این تعداد، حدود ۶۶ هزار خانوار مشترک خانگی هستند.

وی با بیان‌اینکه از ابتدای امسال ۵۰ قرارداد سلول خورشیدی جدید در شهرضا منعقد شده است، ادامه داد: میزان تولید برق این سلول‌ها ۲ هزار و ۸۳۵ کیلوولت است که تاکنون یک‌هزار و ۶۷۰ کیلو ولت آن اجرا شده است.

مدیر امور برق شهرضا با اشاره به اصلاح ضعف ولتاژ بیش از ۵۰۰ مشترک و نصب ۲۲۰ کنتور هوشمند فهام بیان داشت: امسال ۷۴۳ مشترک شهری و ۵۴ مشترک روستایی به شمار مشترکان امور برق شهرضا افزوده شدند.

۳۰ هزار نفر در ۲۳ روستای شهرستان شهرضا زندگی می‌کنند.

این شهرستان با حدود ۱۶۰ هزار جمعیت در ۷۵ کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها