سرمربی ذوب‌آهن: نداشتن تمرکز باعث شکست تیم ما شد

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان گفت: نداشتن تمرکز و ناهماهنگی بازیکنان باعث شکست تیم ما مقابل شهرداری بم شد.

به گزارش ایرنا، مژگان مدائم‌زاده عصر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران افزود: بازی با شهرداری بم برای تیم ما فینالی زودرس بود و با تیمی بازی داشتیم که هشت سال قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران بود که کار را برای بازیکنان ما سخت کرد.

وی با بیان حساسیت بازی مقابل شهرداری بم برای تیم ذوب‌آهن افزود: در این دیدار، شهرداری بم بازی خوبی ارائه و بازیکنانش کمترین اشتباه را در زمین داشتند.

وی با بیان اینکه برخی عوامل باعث شد تا بازیکنان ما در زمین عملکرد خوبی نداشته باشند، افزود: در آن طرف میدان تیم شهرداری بم نیز برای خوبی ارائه داد و با استفاده از فرصت‌های خود نتیجه لازم را گرفت و پیروز میدان شد.

مدائم‌زاده افزود: یک غفلت مقابل تیمی که خوب کار می‌کند و نمایش خوبی دارد باعث شکست می‌شود، چون تیمی پیروز است که کمترین اشتباهی را در زمین داشته باشد.

وی با بیان اینکه بهتر بود از هر گروه، سه تیم به مرحله بعدی لیگ برتر بانوان صعود کنند، افزود: امسال شرایط بیماری کرونا را تجربه کردیم و  گروه ما "گروه مرگ" نام داشت و تیم‌ها از کیفیت بالایی برخوردار بودند و باعث بیشتر شدن حساسیت‌ها شد.

وی تصریح کرد: برای سال آینده، برنامه‌ریزی به شکلی انجام شود که تکلیف سایر تیم‌ها که صعود نکردند، جایگاهشان در جدول مشخص باشد.

وی افزود: سرمایه‌گذاری روی بازیکنان جوان از جمله اهداف باشگاه ذوب‌آهن بود که  از نیروهای جوانتری استفاده کنند تا بتوانیم بازیکنان خوب و باکیفیتی  را به فوتبال بانوان معرفی کنیم.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان روز سه‌شنبه با نتیجه ۲ بر یک از شهرداری بم شکست خورد و از صعود به مرحله بعدی لیگ برتر بازماند.

از گروه الف لیگ برتر تیم‌های شهرداری بم و سپاهان اصفهان به مرحله بعدی صعود کردند. 

لیگ برتر فوتبال در ۲ گروه الف و ب برگزار می‌شود و از هر گروه ۲ تیم به مرحله بعدی صعود می‌کند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها