۲ طرح مخابراتی در اشنویه به بهره‌برداری رسید

مهاباد- ایرنا- همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، ۲ طرح مخابراتی امروز، سه‌شنبه با حضور جمعی از مسوولان در اشنویه به بهره برداری رسید.

رییس مخابرات اشنویه  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در دهمین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر ۲ طرح مخابراتی با هزینه بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

کاوه ابوبکری افزود: این طرح‌ها شامل سایت همراه اول  روستای "امیرآباد" با بیش از یک میلیارد هزینه و راه‌اندازی سایت جدید در روستای "بیمضرته" با بیش از ۵۰۰ میلیون ریال هزینه است.

وی در خصوص برقراری اینترنت در روستاهای اشنویه نیز ادامه داد: حدود ۱۴ روستا در شهرستان اشنویه به اینترنت دسترسی ندارند و امیدواریم به زودی این روستاها در طرح برقراری اینترنت نسل چهارم که در سه فاز در استان اجرا می‌شود، قرار بگیرند و از اینترنت بهره‌مند گردند.

تعاونی خدمات کارگران فصلی زراعت پیشه‌گان اشنویه افتتاح شد

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشنویه گفت: تعاونی خدمات کارگران فصلی زراعت پیشه‌گان جهت ساماندهی کارگران فصلی در قالب شرکت تعاونی در این شهرستان با همت باغداران و کشاورزان راه اندازی شده است.

مجنون اموسی ادامه داد: از جمله اهداف این شرکت تامین نیروی انسانی مورد نیاز کشاورزان و باغداران در فصول مختلف، آموزش و توانمندسازی نیروهای کارگری حوزه کشاورزی به صورت مستمر برای کاهش هزینه‌های باغداران و کشاورزان است.

شهرستان مرزی اشنویه ، دارای ۲ بخش مرکزی با ۴۲ روستا و نالوس با ۳۰ روستا در جنوب آذربایجان غربی و هم مرز با کشور عراق و ترکیه واقع شده است.

۲۳ طرح عمرانی، خدماتی و تولیدی همزمان با ایام الله دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد، از ۱۲ تا ۲۲ بهمن به نام دهه فجر انقلاب اسلامی و جشن پیروزی نامگذاری شده است که در طول این مدت برنامه‌های مختلفی در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =