۹ پروژه عمرانی در شهرستان دشتستان افتتاح و اجرایی شد

بوشهر- ایرنا- همزمان با دهمین روز گرامیداشت دهه مبارک فجر ۹ پروژه عمرانی با ۲هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار در شهرستان دشتستان افتتاح و اجرایی شد.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز سه شنبه در آیین افزود: این طرح‌ها در حوزه بهداشت و درمان شامل ۱۰ تخت مراقبت‌ ویژه بیمارستانی(آی سی یو داخلی) با اعتبار ۲۰۰میلیارد ریال، یک دستگاه ماموگرافی با اعتبار ۱۵میلیارد ریال و دستگاه اکسیژن ساز با ۲۰میلیارد ریال اعتبار به مجموعه بیمارستان شهید گنجی برازجان اضافه شده است.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی ۴۱۰ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد با ۴۱۰ میلیارد ریال، گازرسانی به یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی مددجویی با ۹۰میلیارد ریال از محل تفاهم نامه کمیته امداد با استانداری و بنیاد مسکن و توسعه، تقویت شبکه برق روستایی و شهری با ۹۰۴ میلیارد ریال و عملیات اجرایی ناحیه صنعتی روستای غدیر شاهیجان با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

گراوند اضافه کرد: افتتاح سردخانه ۲ هزار تنی و استخر پلیمری آب ۱۱۰ هزار مترمکعبی با ۹۳ میلیارد ریال در تنگ ارم و توسعه افزایش ظرفیت پست ۶۶/۲۳۰ کیلوولت وحدتیه، بهره برداری از ۱۶پروژه ارتباطی و مخابراتی دشتستان با ۱۵۷میلیارد ریال، اجرای فیبر نوری در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته مسیر تنگ ارم به پشت پر از جمله پروژه‌های افتتاح شده در شهرستان دشتستان است.

استاندار بوشهر گفت: با وجود شرایط سخت اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه آمریکا در دولت یازدهم و دوازدهم پروژه‌های مهمی در استان بوشهر افتتاح و اجرایی شده است.

گراوند اضافه کرد: امسال همزمان با دهه مبارک فجر ۱۷۰ پروژه با اعتبار هشت هزار میلیارد ریال در حوزه های عمرانی، خدماتی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی و اشتغال‌زایی شهرستان دشتستان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.

وی با تاکید بر سرعت بخشی در تکمیل پروژه‌های در حال اجرا گفت: باید به شهرستان دشتستان در حوزه درمان و دیگر عرصه‌ها توجه ویژه‌ای شود تا به شاخص‌های توسعه دست یابیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =