۲۱ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۱۱
کد خبرنگار: 1820
کد خبر: 84224356
۱ نفر

برچسب‌ها

چهار پروژه خدماتی، ورزشی و بهداشتی در شهربابک افتتاح شد

کرمان - ایرنا - چهار پروژه خدماتی، ورزشی و بهداشتی با اعتباری بیش از ۱۹ میلیارد تومان به مناسبت دهه فجر و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان افتتاح شد.

 سید مصطفی آیت‌اللهی موسوی روز دوشنبه و در حاشیه افتتاحیه این طرح ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر پروژه هایی که به همت دستگاه های اجرایی، کمک خیران و یا بخش خصوصی ساخته شده است افتتاح شد.

وی افزود: در این سفر مشکلاتی که مردم در برخی مناطق روستایی داشتند تا حد امکان در محل پیگیری و با همکاری شهرداری و فرمانداری برای حل آنها هماهنگی های لازم انجام شد.

آیت‌اللهی موسوی به تقدیر از مادر شهید و خیر محمد ابراهیمی اشاره کرد و گفت: دو مرکز بهداشت ساخته شده که نواقصی از جمله نداشتن آسانسور و حصار داشتند که مقرر شد برآوردی اعلام کنند که این مشکل مرتفع شود.

تامین برق شهرک امام رضا (ع) با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و بهره مندی ۴۰۰ خانوار به نمایندگی از ۱۶ میلیارد تومان طرح های اجرا شده شرکت توزیع برق در شهرستان شهربابک افتتاح شد.

پایگاه سلامت شهری مرکز بهداشت ولیعصر (عج) شهربابک ۲۵۰ مترمربع زیر بنا و اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان که توسط خیر محمد ابراهیمی ساخته شده است، به بهره برداری رسید.

 همچنین مرکز بهداشتی درمانی شهید بهزادی با ۵۰۰ مترمربع زیربنا و اعتباری بالغ بر ۷۵۰ میلیون تومان و بهره برداری از سالن چند منظوره روستای استبرق با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان با مشارکت دهیاری و مجتمع مس شهربابک، از جمله طرح هایی بودند که در سفر امروز معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان در شهربابک افتتاح شدند و به بهره برداری رسیدند.

شهربابک در ۲۴۰ کیلومتری کرمان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها