سرمربی شهرداری بم: بازیکنانم برای صعود تلاش زیادی کردند

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم گفت: بازیکنانم در دیدار با ذوب‌آهن اصفهان برای صعود به مرحله بعدی لیگ برتر همه تلاش خود را کردند و توانستند از فرصت‌های خود برای گلزنی بهترین استفاده را ببرند.

به گزارش ایرنا، مرضیه جعفری عصر سه‌شنبه بعد از پیروزی ۲ بر یک تیمش برابر ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران افزود: در گروه سختی در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور قرار داشتیم و توانستیم این بازی را با پیروزی به پایان برسانیم.

وی با بیان اینکه در این گروه تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان نیز عملکرد خوبی داشتند، افزود: در گروه الف این رقابت‌ها، همه تیم‌ها از کیفیت بالایی برخوردار بودند.

وی افزود: در اول فصل جاری بدلیل اینکه تمرینات خود دیر شروع کردیم نتایج مطلوبی را کسب نکردیم ولی هرچه پیش رفتیم بازیکنان کم‌کم خود را پیدا کردند.

وی تصریح کرد: در دیدار امروز، بازیکنان برای کسب پیروزی و صعود به مرحله بعدی همه تلاش خود را انجام دادند و از فرصت‌های خود بهترین بهره را بردند.

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری با بیان اینکه تیم ذوب‌آهن بازی خوبی را به نمایش گذاشت و  به این تیم تبریک می‌گویم، افزود: در فوتبال باخت و بُرد وجود دارد  و ذوب‌آهن  در سال‌های آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

وی با ابراز خوشحالی از صعود تیمش به مرحله بعدی لیگ برتر بانوان افزود: ما برای پیروزی به اصفهان آمدیم و توانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و اگر این اتفاق برای ما رُخ نمی داد ذوب‌آهن در صورت پیروزی در این بازی صعود می‌کرد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم با بیان اینکه با برگزاری لیگ برتر در ۲ گروه مخالف هستم، افزود: برخی تیم‌ها فقط ۲ ماه بازی کردند و حذف شدند، ولی بدلیل بیماری کرونا راهی دیگر نبود و امیدوارم این بیماری ریشه‎‌کن شود تا لیگ برتر در سال آینده به روال قبلی برگردد.

وی بابیان اینکه حق ذوب‌آهن نیز صعود بود، افزود: مرحله بعدی لیگ بسیار حساس‌ است و بازی‌های سختی در پیش داریم.

تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان روز سه‌شنبه با نتیجه ۲ بر یک از شهرداری بم شکست خورد و از صعود به مرحله بعدی لیگ برتر بازماند.

از گروه الف لیگ برتر تیم های شهرداری بم و سپاهان اصفهان به مرحله بعدی صعود کردند. 

لیگ برتر فوتبال در ۲ گروه الف و ب برگزار می‌شود و از هر گروه ۲ تیم به مرحله بعدی صعود می‌کند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها