امیدواریم دولت و مجلس به جمع‌بندی مشترک در خصوص بودجه ۱۴۰۰ دست یابند

شیراز-ایرنا- معاون امور مجلس رییس‌جمهوری با بیان اینکه در خصوص بودجه سال ۱۴۰۰ با مجلس شورای اسلامی در حال مشاوره هستیم و صحبت می‌کنیم، گفت: امیدواریم هفته آینده به یک جمع‌بندی مشترک که در آن خیر، صلاح و مصلحت کشور است، دست یابیم.

حسینعلی امیری سه‌شنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی دهه مبارک فجر در شیراز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مهم این است که کشور در سال ۱۴۰۰ بدون قانون بودجه نماند.
معاون امور مجلس رییس‌جمهوری گفت: نبود قانون بودجه بر معیشت و زندگی مردم، زندگی فعالان اقتصادی و نظام اداری تاثیرگذار است.
امیری با بیان اینکه بودجه مهمترین سند مالی یکسال آینده است، اظهارکرد: به همین دلیل صحبت با نمایندگان مجلس شورای اسلامی دنبال می‌شود تا به یک جمع‌بندی مشترک دست یابیم.
به گزارش ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ کل کشور، با گزارش کمیسیون تلفیق بودجه در خصوص این لایحه مخالفت کردند و به این ترتیب کلیات بودجه در مجلس رد شد و به دولت بازگشت.
دولت اعلام کرده است که اصلاح لایحه بودجه ۱۴۰۰ را در دستور کار دارد.
معاون امور مجلس رییس‌جمهوری از صبح امروز(سه‌شنبه) برای افتتاح چند پروژه عمرانی به مناسبت دهه مبارک فجر به شیراز سفر کرده است.
امیری در آیین بهره‌برداری از تصفیه‌خانه‌های آب شهرستان فسا و تاسیسات وابسته به آن و همچنین تصفیه‌خانه فاضلاب شهر جدید صدرا در شمال غرب شیراز که در ارتباط ویدیو کنفرانسی رییس‌جمهوری برگزار شد، حضور یافت.
وی همچنین مرکز تحقیقات استخوان و مفاصل، کتابخانه و قرائت‌خانه بیمارستان شهید چمران شیراز و مجموعه گردشگری ملک پارس را افتتاح کرد.
افتتاح فاز دوم تقاطع غیرهمسطح استاد بهمن بیگی، مرکز آموزش تاکتیک و حریق آتش‌نشانی و پارک سایه از دیگر برنامه‌های سفر معاون امور مجلس رییس‌جمهوری به شیراز است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha