انقلاب اسلامی با همراهی تمامی اقشار جامعه به پیروزی رسید

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفتَ: مدرسه فیضیه اولین جایی بود که با انقلاب اسلامی همراه شد اما در ادامه معلمان، کارگران، کارمندان، دانش آموزان، نظامیان و همه اقشار جامعه قیام و به امام خمینی (ره) پیوستند و در نهایت انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز سه شنبه در مسجد امیرالمومنین(ع) شهر اقبالیه اظهار داشت: اگر انقلاب به پیروزی نمی‌رسید، امروز در مقابل آیات قرآن شرمنده بودیم و همچنان سلسله طاغوت در کشور حکمفرما و برای همه اقشار زجرآور بود.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی، انقلاب عاشورایی و امام حسینی(ع) است و این صرفاً شعار نیست و همه کسانی که با امام خمینی(ره) همراه شدند همانند قیام اباعبدالله الحسین(ع) شامل زنان، مردان، کودکان، جوانان و پیران بود.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: خداوند فرمود کسانی که ایمان آورده‌اند، در راه خدا مبارزه می کنند و آنهایی که کافر هستند در راه طاغوت می‌جنگند و تفسیر این آیه شریفه را در انقلاب مشاهده کردیم و مردم به حق این آیات را مورد توجه قرار دادند.

وی با بیان اینکه امروز به برکت سپاه، بسیج، ارتش و نیروهای انتظامی و نظامی به قدرت نظامی تبدیل شده‌ایم، افزود: خداوند فرموده شما را چه شده که در راه خدا نمی‌جنگید و از مستضعفان دفاع نمی‌کنید، انقلاب به ما در مقابل این آیه قرآن آبرو بخشید و پس از آن مجاهدان انقلابی به یاری مردم مستضعف کشورهای اسلامی رفتند.

آیت‌الله عابدینی با تأکید بر اینکه نسبت به آینده همه چیز امیدوار کننده است، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره نگاه امیدوارکننده‌ای نسبت به آینده دارند چرا که خداوند آینده را برای مؤمنان آینده‌ای روشن ترسیم کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها