۲۱ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۳
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 84224327
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری سه سرکرده اوباش در کرج

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: یکی از اوباش سطح یک این استان که با همکاری ۲ نفر از همدستانش معابر عمومی را در منطقه حصارک کرج مسدود کرده و اقدام به عربده کشی، قدرت نمایی با سلاح سرد و برهم زدن نظم عمومی کرده بود، دستگیر شد.

 سردار عباسعلی محمدیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که  در پی رصد تحرکات یکی از اوباش سطح یک استان مشخص شد که نامبرده به همراه ۲ نفر از همدستانش با ایجاد یک درگیری دسته جمعی در منطقه حصارک شهرکرج، موجب برهم زدن نظم عمومی و ایجاد جو نا امنی در بین شهروندان شده و پس از پایان درگیری بلافاصله متواری شده است.
وی اضافه کرد: بلافاصله بررسی موضوع در دستورکار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت و  با انجام تحقیقات گسترده و به کارگیری اقدامات پلیسی و اطلاعاتی متوجه شدند که متهم به همراه همدستانش با اطلاع از تحت تعقیب بودنش در یک باغ در حاشیه شهرستان ساوجبلاغ مخفی شده است.
سردار محمدیان خاطرنشان کرد: ماموران با هماهنگی مقام قضایی به مخفیگاه متهمان اعزام و در یک عملیات ضربتی متهم اصلی پرونده را که قصد حمله به ماموران را داشت زمین گیر کرده و به همراه ۱۲ نفر از همدستانش دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.
وی افزود: تعداد زیادی سلاح سرد از مخفیگاه متهمان کشف شده و سه متهم اصلی پرونده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها