مس سرچشمه توزیع  بیش از ۲ هزار بسته معیشتی را آغاز کرد

کرمان - ایرنا - مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه گفت: در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و با هدف کمک به آسیب دیدگان از ناحیه کرونا و نیازمندان ِ شهرستان، این مجتمع توزیع ۲ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی را شروع کرد.

به گزارش ایرنا، روح الله ابوالهادی سه شنبه در حاشیه برگزاری این آئین در بیت الزهرای رفسنجان در جمع خبرنگاران بیان کرد: در سال جاری مجتمع مس سرچشمه کمک های مومنانه را اجرا کرد و امروز سومین مرحله از این رزمایش و کمک های مومنانه در حال اجرا است.

مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه ادامه داد:  در این مرحله در قالب طرح شهید سلیمانی ۲ هزار و ۲۰۰  بسته معیشتی  به آسیب دیدگان از ناحیه کرونا و نیازمندان در سطح شهرستان رفسنجان اهدا می شود.

وی با اشاره به اینکه این رزمایش و این مرحله از امروز آغاز و به مدّت یک هفته ادامه دارد گفت: به کمک نیروهای موکب شهدای صنعت مس مجتمع مس سرچشمه این توزیع انجام می شود؛ کل بودجه برای این مرحله ۱۰ میلیارد ریال است و هر بسته شامل برنج، ماکارانی، حبوبات و حواله مرغ گرم است ضمن اینکه هر بسته معیشتی در این طرح افزون بر  پنج میلیون ریال ارزش ریالی دارد و قصد داریم که به نیازمندان کمک شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها