مرکز تحقیقات استخوان و مفاصل بیمارستان شهید چمران شیراز افتتاح شد

شیراز- ایرنا-  حسینعلی امیری معاون امور مجلس رییس‌جمهوری  عصر سه شنبه ۲۱ بهمن ماه ۹۹ در جریان سفر خود به شیراز مرکز تحقیقات استخوان و مفاصل بیمارستان شهید چمران این کلانشهر را افتتاح کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، همچنین با حضور معاون رییس‌جمهوری کتابخانه و قرائت‌خانه شهید محمدجواد فقیه بیمارستان شهید چمران شیراز به بهره‌برداری رسید.
در آیین افتتاح این پروژه ها، استاندار فارس، معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی و گردشگری و امور زائرین استاندار، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و تعدادی از مسوولان استانی نیز حضور داشتند.
مرکز تحقیقات استخوان و مفاصل، کتابخانه و قرائت خانه بیمارستان شهید چمران شیراز با زیربنای ۸۵۰ متر مربع و با اعتباری افزون بر پنج میلیارد تومان با کمک خیرین و دانشگاه علوم پزشکی  شیراز احداث شده است.
معاون امور مجلس رییس‌جمهوری همچنین در جریان سفر خود به شیراز، مجموعه گردشگری ملک پارس را افتتاح کرد.
دبیر ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر استان فارس در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این مجموعه با زیربنای ۱۱ هزار متر مربع و با اعتباری افزون بر ۴۲ میلیارد تومان احداث شده است.
امیرحسین جمشیدی افزود: با بهره‌برداری از این مجموعه برای ۱۵۰ نفر در دوران کرونا و ۲۵۰ نفر در روزهای عادی به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.
معاون امور مجلس رییس‌جمهوری از صبح امروز(سه‌شنبه) برای افتتاح چند پروژه عمرانی به مناسبت دهه مبارک فجر به شیراز سفر کرده است.
امیری پیش از این در آیین بهره‌برداری از تصفیه‌خانه‌های آب شهرستان فسا و تاسیسات وابسته به آن و همچنین تصفیه‌خانه فاضلاب شهر جدید صدرا در شمال غرب شیراز که در ارتباط ویدیو کنفرانسی رییس‌جمهوری برگزار شد، حضور یافت.
افتتاح فاز دوم تقاطع غیرهمسطح استاد بهمن بیگی، مرکز آموزش تاکتیک و حریق آتش‌نشانی و پارک سایه از دیگر برنامه‌های سفر معاون امور مجلس رییس‌جمهوری به شیراز است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها