۲۱ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۱
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 84224182
۰ نفر

برچسب‌ها

برگزاری لیگ منطقه‌ای جودو در اسفندماه

تهران- ایرنا- رقابت‌های لیگ منطقه‌ای جودو در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان، اسفندماه و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا؛ در این پیکارها، مناطق کشور به ۶ منطقه تقسیم شده و رقابت‌های هر بخش به صورت جداگانه برگزار می‌شود.

منطقه یک شامل استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین و گیلان، منطقه دو شامل استان‌های مرکزی، کرمانشاه، لرستان، همدان، کردستان، منطقه سه استان‌های البرز، تهران، توابع تهران، سمنان و قم، منطقه چهار استان‌های خوزستان، بوشهر، کهگیلیویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، ایلام، منطقه پنج کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، یزد و فارس و منطقه ۶ شامل تیم‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گلستان و مازندران هستند.

 ۴ و ۵ اسفند ماه، مسابقات منطقه ۶ به میزبانی مشهد، ۷ و ۸ اسفند مسابقات منطقه ۵ به میزبانی زاهدان، ۱۰ و ۱۱ اسفند، رقابت‌های منطقه دو به میزبانی بروجرد، ۱۴ و ۱۵ اسفند، مسابقات منطقه سه به میزبانی تهران، ۱۷ و ۱۸ اسفند، پیکارهای منطقه یک به میزبانی ارومیه و ۲۳ و ۲۴ اسفند ماه رقابت‌های منطقه چهار به میزبانی شهرکرد برگزار خواهد شد.

به منظور رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در هر رده سنی و از هر تیم فقط ۸ بازیکن به همراه یک سرپرست و دو مربی در سالن برگزاری رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

قبل از ورود به خوابگاه از اعضای هر تیم تست کرونا گرفته می شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =