۳۵ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان بوشهر واگذار شد

بوشهر - ایرنا - همزمان با دهمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر ۳۵ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی استان بوشهر با ۲۴ میلیارد ریال اعتبار واگذار شد.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر روز سه شنبه  در این آیین گفت: از این شمار واحد مسکونی ۱۴ واحد به خانواده با ۲ عضو معلول، سه واحد به خانواده با سرپرست معلول و ۱۸ واحد به سایر افراد زیر پوشش بهزیستی واگذار شد.

علیرضا حاجیونی افزود: از سرجمع اعتبار هزینه شده برای احداث این واحدهای مسکونی ۱۱ میلیارد ریال از محل کمک‌های بلاعوض این اداره کل پرداخت شده است.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر گفت: از اول سال تاکنون ۳۰۵ واحد مسکونی به مددجویان زیر پوشش بهزیستی این استان واگذار شده است که براساس برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال این شمار به ۳۷۶ واحد مسکونی افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: از اول دولت تدبیر و امید تاکنون  ۲هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان بوشهر واگذار شده که از این تعداد ۲۵۶ واحد در اختیار خانواده‌های با ۲ عضو معلول قرار گرفته است.

حاجیونی یادآورشد: همچنین ۹۰۰ واحد مسکونی دیگر نیز از محل تفاهم نامه های مختلف در دست اجرا است که انتظار می‌رود هرچه زودتر احداث و به جامعه هدف بهزیستی واگذار شود.

وی اضافه کرد: با همه محدودیت‌های اعتباری، اما با تعهد کارگزاران و علاقه مندی آنها برای کمک به گروه‌های آسیب پذیر از جمله قرارگاه خاتم الانبیا که نماد توانایی و خواستن است این کار با جدیت در استان پی‌گیری می‌شود.

فرماندار دیر گفت: از  مجموع ۳۸۸ میلیارد تومان پروژه‌های دهه فجر ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در بخش مسکن هزینه شده است.

کریم علی حسنی افزود: همچنین عملیات اجرایی ۶۴ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان،۸۰ واحد مسکن مددجویی و ۶۸ واحد مسکونی بنیاد مسکن در حال ساخت است.

امام جمعه دیر یکی از هدف‌های انقلاب اسلامی را کمک به محرومان عنوان کرد.

حجت الاسلام سید علی حسینی افزود: با گذشت بیش از چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز به  آرمان‌های خود وفادار مانده است.

وی یادآورشد: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های دهه فجر، مردم را به آینده انقلاب امیدوار می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها