سومین سکانس روز بیست و پنجم؛ زمستان و بهمن به سود استقلال

تهران- ایرنا- سپاهان و استقلال در حالی برای سومین بار در روز بیست و پنجم به مصاف هم می‌روند که در فصل زمستان و در ماه بهمن، کفه ترازو به سمت تیم تهرانی سنگینی می‌کند.

به گزارش ایرنا، تیم‌های سپاهان و استقلال از ساعت ۱۷:۱۰ دقیقه روز شنبه در ورزشگاه نقش جهان و در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران باید به مصاف هم بروند. دیداری که برای هر ۲ تیم و همچنین از لحاظ جدولی بسیار حائز اهمیت است.

سپاهان و استقلال قرار است برای هجدهمین بار در فصل زمستان به مصاف هم بروند. در دیدارهای قبلی ۹ برد برای استقلال، پنج پیروزی برای سپاهان و سه تساوی به بار آمده است. پنجم دی‌ماه سال ۱۳۹۵ آخرین تقابل زمستانی این ۲ تیم بود که در اصفهان با نتیجه مساوی یک بر یک به اتمام رسید. جلال‌الدین علیمحمدی برای تیم سپاهان و بهنام برزای برای استقلال موفق به گلزنی شدند.

۲ تیم پرافتخار فوتبال ایران قرار است برای نهمین بار در یازدهمین ماه سال یعنی بهمن به دیدار هم بروند. در هشت دیدار پیشین هیچوقت نتیجه مساوی به دست نیامده و بازی‌های بهمن‌ماهی این ۲ تیم برنده داشته است. البته که آبی‌پوشان سهم بیشتری داشته‌اند و ۶ برد و ۲ باخت عایدشان شده است. بازی برگشت فصل ۱۳۹۴-۱۳۹۳ آخرین بازی در ماه یازدهم بود. دهم بهمن ماه سال ۱۳۹۳ که استقلال در تهران با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست پیدا کرد. رضا عنایتی و امید ابراهیمی برای تیم تهرانی و حسین پاپی برای سپاهان موفق به گلزنی شدند.

اما بازی‌های روز بیست و پنجم؛ این سومین جدال سپاهان و استقلال در روز بیست و پنجم است. ۲۵ خردادماه سال ۱۳۷۴ شاهد اولین تقابل این ۲ تیم بودیم. استقلال در لیگ آزادگان با تک گل علیرضا منصوریان موفق به شکست سپاهان شد. در تاریخ ۲۵ اردیبهشت سال ۱۳۸۲ نیز شاهد یک بازی دیگر این ۲ تیم در این روز خاص بودیم. دوئلی که این بار با برتری یک بر صفر سپاهان تمام شد. سید مهدی سید صالحی زننده تک گل این مسابقه بود. دیداری که در چارچوب  رقابت‌های جام حذفی به انجام رسید. حال باید دید سومین دیدار روز بیست و پنجم بازهم با یک گل تمام می‌شود و بازهم به تساوی منجر نخواهد شد یا اتفاق دیگری رخ می‌دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار ورزش