بهره‌برداری ۷۰۰ طرح نشان از توسعه شتابزای آران و بیدگل است

کاشان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: بهره‌برداری از ۷۰۰ طرح آران و بیدگل با اعتبار افزون بر ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان در دولت تدبیر و امید نشان از توسعه شتابزای این شهرستان است.

عباس رضایی روز سه شنبه در حاشیه آیین بهره‌برداری از مدرسه سیدالشهدا (ع) آران و بیدگل در گفت و گو خبرنگار ایرنا افزود: بهره‌برداری از طرح‌های متعدد در شرایط تحریم ظالمانه استکبار و مشکلات فراوان کشور در این شهرستان اقدام مهم به ثمر نشسته از سوی دولت تدبیر و امید است.

وی ادامه داد: مقایسه این حجم از بهره‌برداری طرح زیربنایی در آران و بیدگل با قبل از انقلاب نشان می‌دهد که انقلاب اسلامی ایران خدمات ارزنده‌ای در کشور انجام داده است.

استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: تعدد بهره‌برداری از طرح‌ها در آران و بیدگل حاکی از همت نظام جمهوری اسلامی برای توسعه این شهرستان در ابعاد مختلف است که همچنان نیز ادامه دارد.

فرماندار آران و بیدگل هم در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ۶ طرح عمرانی و آموزشی با اعتبار  ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان امروز با حضور استاندار اصفهان بهره‌برداری شد. 

اسماعیل بایبوردی افزود: ۱۱۰ نماد شهری شهدای آران و بیدگل با تزیین تصویر ۵۳۴ شهید و اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از سوی شهرداری این شهر رونمایی شد.

وی ادامه داد: زمین چمن مصنوعی شهر آران و بیدگل نیز با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع افتتاح شد.

به گفته وی، ایستگاه هواشناسی آران و بیدگل با اعتبار یک میلیارد تومان در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع، نمایشگاه صنایع دستی با اعتبار سه و نیم میلیارد تومان در زمینی به مساحت  ۱۳۰۰ مترمربع، ساختمان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آران و بیدگل با زیربنای ۶۰۰ مترمربع و اعتبار پنج میلیارد تومان و مدرسه ۶ کلاسه سیدالشهدا (ع) با زیربنای ۲۲۰۰ مترمربع و اعتبار ۹ میلیارد تومان از دیگر طرح‌های بهره‌برداری شده با حضور استاندار اصفهان است.

فرماندار آران و بیدگل پیش آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی گفته بود که ۴۲ طرح دولتی و خصوصی با اعتباری افزون بر ۶۲ میلیارد تومان دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

آران‌ و بیدگل با جمعیت افزون ۱۰۳ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها