پزشکی قانونی کرمان در توسعه خدمات به مناطق محروم  پیشتاز است

کرمان - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمان گفت: این استان در زمینه توسعه خدمات پزشکی قانونی در مناطق محروم از استان های پیشرو در کشور به شمار می رود.

به گزارش ایرنا، عباس آمیان روز سه شنبه در حاشیه بازدید رییس کل دادگستری استان کرمان از ساختمان اداره کل و آزمایشگاه های مختلف پزشکی قانونی این استان افزود: آزمایشگاه پزشکی قانونی کرمان سابقه ای چندین ساله دارد اما در ساختمان جدید این اداره کل، از روش های جدید و به روز استفاده می شود.

وی ادامه داد: در این راستا سعی شده همزمان با فرمایشات ریاست قوه قضاییه و تاکیدات ریاست کل دادگستری در زمینه توسعه خدمات در مناطق محروم اقدامات اساسی انجام شود.
وی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: همزمان با توسعه خدمات پزشکی قانونی در مناطق محروم استان کرمان، رشد و افزایش کیفیت خدمات نیز مورد توجه قرار گرفته و تجهیزات جدیدی نیز در حال خریداری است.
مدیرکل پزشکی قانونی کرمان ضمن تاکید بر اینکه در  پزشکی قانونی این استان از روش های به روز برای انجام آزمایشات استفاده می شود ، خاطرنشان کرد: 9 آزمایشگاه ویژه، با کیفیت و بسیار خوب در مجموعه پزشکی قانونی استان کرمان در حال فعالیت است و ان شاالله بتوانیم خدمات خوبی را به مردم ارائه کنیم.
آمیان با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای توسعه کمی و کیفی خدمات و سالم سازی اقدامات پزشکی قانونی استان کرمان، بیان کرد: هیچگونه کوتاهی و قصوری را در سازمان پزشکی قانونی برنمی تابیم و سعی می کنیم همراه و در سایه حمایت دادگستری، محیط سالم و امنی برای فعالیت کارکنان داشته باشیم.
وی از فعالیت های پزشکی قانونی به عنوان خدماتی شبانه روزی و ایثارگرانه یاد کرد و ادامه داد: در مجموعه پزشکی قانونی کرمان اجازه نمی دهیم حقی از مردم در جای جای این استان ضایع شود و اگر کسانی قصد ایجاد اختلال در روند سالم ارائه خدمات در پزشکی قانونی را داشته باشند، برخورد لازم با آنها انجام خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها