عروسک‌های «باد و پروانه» کانون پرورش فکری همدان رونمایی شد

همدان-ایرنا- آیین رونمایی از ۲ عروسک «باد و پروانه» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان روز سه شنبه همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر در محوطه آرامگاه باباطاهر برگزار شد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان دراین آیین با اشاره به اینکه عروسک های غول پیکر باد و پروانه با هدف ایجاد شادی و نشاط در بین کودکان و نوجوانان طراحی و ساخته شد، گفت: این مراسم به صورت همزمان از طریق سامانه شاد برای تمامی دانش آموزان سطح استان نیز پخش شد.

«بهناز ضرابی زاده» با قدردانی از مربیان هنرمند و خلاق کانون به واسطه‌ ساخت ۵ عروسک‌ غول پیکر و چهار سردیس در یک سال اخیر، افزود: این عروسک‌ها به راحتی قد علم نکرده‌اند، بلکه نتیجه تلاش و کوشش فراوان همکاران هنرمند کانون پرورش فکری همدان است.

وی گفت: ذوق و شوق مربیان لازمه دستیابی به هدفی متعالی که همانا پرورش و رشد استعداد کودکان و نوجوانان است، اظهار داشت: ۹ عروسک طی یکسال اخیر در کانون استان طراحی و تقدیم کودکان و نوجوانان این دیار شده است.

اجرای گروه سرود مرکز فرهنگی هنری شماره ۳ همدان با موضوع انقلاب از دیگر برنامه های آیین رونمایی از عروسک های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان بود.

براساس این گزارش، یک هزار و ۷۰۰ دانش‌آموز پایه اول تا ششم ابتدایی از طریق سامانه شاد تماشاگر ویژه این آیین بودند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان با ۲۸ کتابخانه ثابت، ۱۰ کتابخانه سیار، سه کتابخانه پستی و ۴۱ مرکز فرهنگی، هنری دارای بیش از ۱۴ هزار عضو فعال است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها