راهپیمایی ۲۲ بهمن در کردستان به صورت موتوری و خودرویی برگزار می‌شود

سنندج - ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان در بیانیه‌ای اعلام کرد: به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در استان به صورت موتوری و خودرویی خانوادگی برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، در این بیانیه که روز سه‌شنبه منتشر شده آمده است، یوم الله ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ فتح الفتوح بزرگ مردمی است که پس از سال‌ها جهاد و قیام به بار نشست و همچون خورشیدی فروزان بر جهان غرق شده در ظلمات جهالت مدرن تلألو یافت و جان‌های یخ زده از ظلم و استبداد را از زنجیر بندگی و اسارت استعمار و استکبار رهایی داد.

گفتمان بی بدیل انقلاب اسلامی نه تنها برای ملت بزرگ ایران و جهان اسلام، بلکه به عنوان الگویی تمام عیار برای هویت بخشی به انسان معاصر، نقش‌آفرینی کرده و گام بلند و استوار عصر حاضر برای دستیابی به جامعه‌ای آرمانی و تمدن اصیل اسلامی است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان در ادامه این بیانیه اعلام کرد: ساعت ۲۱ شب یوم الله ۲۲ بهمن به یاد حماسه ماندگار و تکبیرهای ملت مبارز و قهرمان ایران اسلامی در  بهمن خونین سال ۱۳۵۷ و به شکرانه چهل و دو سال بالندگی‌، اقتدار و استواری،بانگ تکبیر و ندای توحیدی «الله اکبر» مردم حماسه ساز استان کردستان همراه با مردم سراسر کشور طنین انداز و همزمان کران تا کران آسمان استان نورباران خواهد شد.

همچنین به منظور حفظ و صیانت از سلامت عمومی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال به صورت موتوری و خودرویی خانوادگی به صورت همزمان از ساعت ۹:۳۰ صبح در سراسر استان برگزار شده و از عموم مردم همیشه در صحنه دعوت می‌شود با حضور خود، نمایش اتحاد، همدلی و حضور به موقع در صحنه‌های دفاع از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

محدودیت‌های ترافیکی سنندج در یوم الله ۲۲ بهمن اعلام شد

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان ضمن تبریک به مناسبت چهلمین و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: محدودیت های ترافیکی در روز ۲۲ بهمن برای برگزاری رژه موتوری اعلام شد.

 سرهنگ علیرضا حیاتی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا، مراسم گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن امسال به صورت رژه خودروی و موتوری برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: به منظور هرچه با شکوه تر برگزار شدن این مراسم از ساعت ۸ صبح تا خاتمه مراسم در برخی مسیرهای محدودیت‌های ترافیک اجرا می‌شود. 

حیاتی افزود: با بیان اینکه تجمع اولیه در میدان لشکر خواهد بود پیس از آن از این میدان تا تقاطع حاجی آباد - ظفریه - میدان امام شافعی - میدان کوهنورد - - میدان اوراز - میدان حجاب - سه راهی تکیه وچمن (ضلع جنوبی کمربندی آبیدر) و رژه می روند و آیین در میدان کوهنورد به پایان می‌رسد.

وی یادآور شد: هم استانی‌های عزیز می توانند در زمان اجرای محدودیت های ترافیکی، جهت رفت و آمد از مسیرهای جایگزین استفاده کنند. 

وی با بیان اینکه اعمال محدودیت ها به صورت کوتاه مدت و مقطعی خواهد بود از مردم خواست: ضمن رعایت قوانین و مقررات از پارک وسایل نقلیه خود در معابر منتهی به مسیرهای رژه خودداری کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =