۲۱ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۷
کد خبرنگار: 2109
کد خبر: 84223910
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۳ طرح عمرانی و خدماتی در دیواندره افتتاح شد

سنندج - ایرنا - ۱۳ طرح عمرانی وخدماتی در دهمین روز از دهه مبارک فجر با هزینه ۱۷۵ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا ، در دهمین روز از دهه مبارک فجر ۱۳ طرح عمرانی و خدماتی با هزینه ۱۷۵ میلیاردو ۶۵۰ میلیون ریال روز چهارشنبه با حضور مدیرکل امور شهری و مسوولان شهرستان دیواندره با اشتغالزای ۴۷ نفر افتتاح شد.

رییس تعاون روستایی دیواندره گفت: در راستای ایجاد تعادل در بازار و سامان دادن دست فروشان سطح شهر و جلوگیری از دلالان در بازار روستا بازار ایجاد و افتتاح شد.

صالح برزگرزاده افزود: این روستا بازار در زمینی به مساحت ۷۰۰مترمربع و دارای ۱۷ غرفه با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بطور داییم در تعاونی روستایی شهر دیواندره ایجاد و برای ۳۴ نفر شغل فراهم کرده است.

محمدامین حریقی رییس اداره برق دیواندره هم گفت : ۶ طرح برق رسانی افتتاح شده امروز با اعتبار چهار میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال شامل احداث پست ۳۱۵ کیلووات آمپر درمانگاه تامین اجتماعی و  روشنایی معابر و کابل خودنگهدار است.

شهردار دیواندره به ۱۱طرح عمرانی و خدماتی در شهر دیواندره اشاره کرد و افزود : برای این ۱۱ طرح ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار و برای ۱۵ نفر شغل ایجاد شده است.

محمد محمودی گفت : این طرح‌ها شامل تکمیل و رونمایی از المان مولوی کرد در میدان فاز یک ، ایجاد ۶ هزار و ۵۰۰ مترمکعب دیوار حایل ، سوله تولید نمایشگاه به مساحت یک هزار و ۱۰۰ مترمربع اجرای فضاهای سبز در پارک ملت و ولایت از مهمترین طرح های افتتاح شده امروز است.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۸۵ کیلومتری شهر سنندج قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =