نماینده مجلس : سیمای روستاها درالبرز نیازمند دگرگونی است

کرج - ایرنا- نماینده مردم ساوجبلاغ ، طالقان و نظرآباد درمجلس شورای اسلامی از مسوولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و استان البرز خواست نسبت به دگرگونی و زیباسازی سیمای روستاها و تامین نیازهای این مناطق اهتمام داشته باشند.

علی حدادی روز سه شنبه در آیین افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر در شهرستان ساوجبلاغ که با حضور وزیر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و عزیزاله شهبازی استاندار البرز انجام شد، افزود: دیروز در زمینه جهش تولید و مسکن مصوبه ارزشمندی در مجلس شورای اسلامیداشتیم که  براساس آن باید در سطح روستاها و شهرها نسبت به ساخت و تامین مسکن ارزان  اقدام شود.

وی بیان داشت: برهمین اساس تغییر بافت روستاها و تامین نیازهای مناطق محروم موجب می شود تا مهاجرت ها از روستاها به سمت شهرهای بزرگ کاهش یابد.

سخنگوی امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی اظهارداشت:  امروز حمایت همه جانبه از تولید  بسیار مهم است که ریشه در اعتماد به بخش خصوصی، ‌مردم و جوانان  دارد.

حدادی افزود: باید به جوانان اعتماد کنیم و کارها را به بخش خصوصی و مردم بسپاریم ؛ تقویت تولید در بخش کشاورزی ، صنایع تبدیلی و روستایی  باید در اولویت نگاه مسوولان قرار گیرد.

نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت:  انتظار می رود با حمایت استانداری البرز شاهد تحولی شگرف در وضعیت تولید و بافت روستاهای استان البرز باشیم و دراین زمینه ادارات کل بنیاد مسکن ، راه وشهرسازی و جهاد کشاورزی استان البرز

باید به تامین نیازهای روستاهای استان اهتمام داشته باشند.

همزمان با دهمین روز از ایام الله دهه  مبارک فجر طرح های بهسازی در 65 روستای شهرستان ساوجبلاغ بهره برداری شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =