محدودیت‌های ترافیکی روز ۲۲ بهمن در کرمانشاه اعمال می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه، از اعمال محدودیت‌های ترافیکی روز ۲۲ بهمن در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: این اعمال محدودیت ها به منظور هرچه باشکوه‌تر برگزارشدن جشن پیروزی انقلاب و مراسم راهپیمایی خودرویی و موتوری است.

سرهنگ «فضل الله شیری»  روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: محدودیتهای تردد و توقف خودرو از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح فردا (چهارشنبه ۲۲ بهمن) تا پایان مراسم و از مسیر سه راهی ۲۲ بهمن تا میدان آزادی در هر ۲ مسیر رفت و برگشت و از میدان آزادی تا میدان فردوسی مسیر رفت (شمال به جنوب) اعمال می شود.

سرهنگ شیری تصریح کرد: در مدت زمان اجرای طرح، شهروندان می توانند از مسیر جایگزین مانند بلوار مصطفی امامی به بلوار کوهساری و بلوار بنت الهدا به خیابان آیت الله جلیلی و شهدای اشک تلخ استفاده کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه در پایان تاکید کرد: هرگونه تردد و توقف در مسیرهای اجرای طرح ممنوع بوده و با خودروهای متخلف برخورد می شود.
راهپیمایی خودرویی از آزادی تا میدان فردوسی کرمانشاه برگزار می‌شود

فرماندار کرمانشاه از ۲۲ بهمن به عنوان روز بزرگ پیروزی ملت ایران یاد کرد و گفت: راهپیمایی این روز به صورت موتوری و خودرویی از مسیر میدان آزادی تا میدان فردوسی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

فضل الله رنجبر روز دوشنبه در مراسم برنامه ریزی آیین ۲۲ بهمن با بیان اینکه اصناف مسیر راهپیمایی تعطیل خواهند بود، از صنوف مختلف خواست تا نسبت به برگزاری هرچه باشکوهتر راهپیمایی کمک کنند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه نیز گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن از ساعت ۱۰صبح به صورت موتوری و خودرویی خانوادگی در مسیر میدان آزادی تا میدان فردوسی کرمانشاه برگزار می‌شود.

عباس سروری، از خانواده ها دعوت کرد تا با تزیینات خودرویی متناسب با دهه فجر و ۲۲ بهمن در این راهپیمایی حضور پیدا کنند.

سرخط اخبار استان‌ها