۲۲ بهمن فرصتی برای تجدید بیعت مردم با آرمان‌های انقلاب است

تهران- ایرنا- جبهه پیشرفت و رفاه، عدالت ایران اسلامی در بیانیه‌ای بمناسبت چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی اعلام کرد: یوم‌الله ۲۲ بهمن در هر سال فرصتی است برای تجدید بیعت مردم خداجو و انقلابی ایران با آرمان‌ها و اصول انقلاب است.

به گزارش ایرنا، مرکز اطلاع‌رسانی جبهه پیشرفت و رفاه، عدالت ایران اسلامی روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای بمناسبت چهل و دومین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تصریح کرد: امسال در حالی به استقبال چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی می‌رویم و آماده بزرگداشت ایام الله دهه فجر می‌شویم که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، نظام جمهوری اسلامی در مقایسه با ۴۲ سال پیش آشکارا در  موقعیتی برتر و غالب قرار گرفته است.

این بیانیه افزود: وقتی مسیر حرکت کشور و انقلاب را از نوزدهم دی ۵۷ تا امروز نگاه می‌کنیم، می‌بینیم حدّاقل ده‌ها برابر - شاید بشود گفت صدها برابر کشور ما قوام و استحکام و عمق و پختگی پیدا کرده، تجربه به دست آورده، مجهّز شده است. ما آن روز مجهّز نبودیم، امروز خیلی مجهّزیم؛ مجهّز فکری، عملی، سیاسی، نظامی. و امروز بر خیلی از موانع غلبه پیدا کرده‌ایم.

جبهه پیشرفت و رفاه، عدالت ایران اسلامی تصریح کرد: هدف هم ایجاد تمدّن نوین اسلامی است؛ این هدف نهایی ما است. جبهه پیشرفت رفاه و عدالت با ایمان به تداوم نظام اسلامی اعتقاد دارد که ممکن است یک نسل به این هدف نرسد، امّا این راه ادامه خواهد داشت و انشاء‌الله نسل‌های بعدی به این هدف خواهند رسید و باید بر دست‌اندازی‌هایی که سلطه‌گران در راه ما ایجاد می‌کنند و سیاست‌های خباثت‌آلودی که علیه کشورمان به وجود می‌آورند، غلبه کنیم. مواضع ما در مقابل دولت آمریکا ناشی از این تفکّر است، ناشی از این استدلال و این فلسفه است. 

این بیانیه خاطرنشان کرد: در طول همه این سال‌ها که از عمر جمهوری اسلامی گذشته است، این نظام برآمده از انقلاب اسلامی پیوسته و بی‌وقفه از سوی نظام استکباری و مشخصا آمریکا و صهیونیسم در معرض انواع توطئه‌ها و هجوم‌ها به قصد نابود کردن بوده است و امروز شاهدیم که این، خود نظام سلطه بسرکردگی ایالات متحده آمریکاست که بصورت اساسی و ساختاری در روندی رو به اضمحلال و افول قرار گرفته است. 

جبهه پیشرفت و رفاه، عدالت ایران اسلامی تصریح کرد: شک نیست که پایداری و دوام معجزآسای نظام جمهوری اسلامی در طول  بیش از چهار دهه، در گروی مقاومت و فداکاری توده‌های مردم مسلمان و دین باوریست که از روز اول برای شکل گیری انقلاب و استمرار آن در صحنه بوده‌اند و رمز ماندگاری این انقلاب و نظام هم در آینده همین حضور مومنانه ایست که حتی در سخت‌ترین شرایط سیاسی و اقتصادی کمرنگ نشده است.

این بیانیه یادآور شد: اما حقیقت این است که تضمین این حضور و ماندگاری امت مسلمان ایران، بقای نظام و ارکان آن بر مشی اسلام ناب محمدی و استکبارستیزی است که از ابتدا بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بر آن تاکید کردند و مقام معظم رهبری علیرغم همه فشارها و تنگناهای درونی و بیرونی در تمامی این سال‌ها بر حفظ این دو اصل اساسی در جریان حرکت نظام اصرار ورزیده‌اند.

جبهه پیشرفت و رفاه، عدالت ایران اسلامی افزود: یوم‌الله ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در هر سال فرصتی است برای تجدید بیعت مردم خداجو و انقلابی ایران با آرمان‌ها و اصول انقلاب و اعلام آمادگی برای صیانت و حفظ این اصول و انقلاب مبتنی بر آن. پس بر مسئولین مختلف نظام جمهوری اسلامی فرض است که در این یوم الله تضمین‌های کافی و عملی برای بقای نظام بر این اصول و آرمان‌ها را  به این مردم وفادار و شریف ارائه کنند و خود بر همین مشی و طریق حرکت کنند.

این بیانیه خاطرنشان کرد: یادمان باشد که «سرمشق بودن ۲۲ بهمن در طول زندگی» که سفارش امام عزیزمان است، یعنی همیشه و همه جا با محوریت اسلام ناب محمدی، به جایگاه مهم و کارساز «حضور مردم» در جریان همه امور بها دادن و اسباب واقعی و عملی استمرار این حضور را به عنوان یک رکن مهم انقلاب اسلامی فراهم کردن.  

جبهه پیشرفت و رفاه، عدالت ایران اسلامی در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب و در شرایط خاص حاکم بر کشور به سبب شیوع ویروس کرونا، امت مسلمان ایران را دعوت می‌کند که ضمن در نظر داشتن اصول بهداشتی و پیشگیرانه به اشکالی قابل قبول، یکبار دیگر با حضور حماسی و گسترده خود در جشن ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، به تجدید بیعتی شکوهمندانه با این انقلاب و اصول و آرمان‌های آن یعنی اسلامیت، جمهوریت و استقلال همت گمارند تا در عرصه کره خاکی، همه دوستان و دشمنان دیگر بار شاهد حضور مقتدرانه و مومنانه امت اسلامی در مسیر صیانت از نظام اسلامی و حفظ دستاوردهای گرانقدر شهیدان والامقام و پاکباز باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =