طباطبایی: حمایت صالحی‌امیری انگیزه و عزم خانواده کاراته را تقویت کرد

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون کاراته، گفت: حضور «سیدرضا صالحی‌امیری» و اعضای هیات اجرایی در فدراسیون و حمایت‌هایی که داشتند، انگیزه و عزم خانواده کاراته را تقویت کرد.

«سیدحسن طباطبایی» در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص بازدید رییس، دبیر و اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک از فدراسیون کاراته، اظهار داشت: این مدیران ورزشی با سرمربیان تیم‌های ملی، اعضای فدراسیون دیدار داشتند و از دو پیشکسوت کاراته نیز تجلیل شد. به‌دلیل کرونا نتوانستیم پیشکسوتان بیشتری را دعوت کنیم.

وی افزود: در این دیدار مسائل مختلفی مطرح شد تا کاراته بتواند با توان بیشتر و حفظ آرامش به مسیرش ادامه دهد. در خصوص تجهیز سالن شماره ۹ مجموعه انقلاب صحبت کردیم که صالحی‌امیری قول مساعد برای تامین تجهیزات دادند.

رییس فدراسیون کاراته اظهار داشت: این سالن به صورت مشترک در اختیار ما و بوکس قرار داده شده و به‌زودی قسمتی که برای کاراته است را تجهیز خواهیم کرد تا تمرینات در آنجا برگزار شود.

طباطبایی عنوان کرد: رئیس کمیته ملی المپیک مساعدت کرد تا در هزینه‌های اعزام به مسابقات مراکش و استانبول به فدراسیون کمک کند، چراکه اکنون اعزام‌ها هزینه زیادی خواهد داشت.

وی در خصوص اینکه صالحی‌امیری اعلام کرد مشکلات «شهرام هروی» سرمربی تیم ملی مرتفع می‌شود، توضیح داد: بله این مساله را روز گذشته به اطلاع هروی رساند. رییس کمیته ملی المپیک با وزیر کار مذاکره کرده و این مشکل برطرف می‌شود تا هروی با خیالی آسوده به کارش در تیم ملی ادامه دهد.

رییس فدراسیون کاراته، گفت: البته همه چیز مسائلی مالی نیست و حمایت‌های معنوی و اقداماتی که رئیس کمیته ملی المپیک انجام می‌دهد موجب تقویت انگیزه و عزم خانواده کاراته شده است.

وی در خصوص برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ‌های کاراته نیز، اظهار داشت: اولین و مهمترین بحث برای ما در برگزاری لیگ، سلامت ورزشکاران است. شاید انجام مسابقات در شرایط فعلی هزینه‌هایی را به فدراسیون تحمیل می کند اما سلامت حاضرین در لیگ بسیار حائز اهمیت است.

طباطبایی گفت: در حال حاضر با هماهنگی‌هایی که انجام دادیم مسابقات لیگ در هر دو بخش زنان و مردان در سالن افراسیابی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد و باید از مدیریت مجموعه ورزشی شهیدشیرودی به خاطر همکاری خوب آنان، تشکر کنم.

رییس فدراسیون کاراته تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم لیگ را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مشورت‌های فدراسیون پزشکی، به بهترین نحو برگزار کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha