پروژه‌هایی به ارزش ۵۵۲ میلیارد ریال در کوار فارس بهره‌برداری شد

شیراز- ایرنا- پروژه هایی به ارزش ۵۵۲ میلیارد ریال به مناسبت دهه فجر در شهرستان کوار با حضور معاون امور عمرانی استانداری فارس طی آیینی به بهره برداری رسید.

به استناد مطلب درج شده در پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، در این آیین شرکت حمل و نقل قایم بار در روستای دره عسلو ، در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و با اعتباری معادل ۴۰  میلیارد ریال افتتاح شد.
در ادامه این مراسم پروژه های مسکن روستایی و مددجویی شهرستان کوار در روستای قصراحمد افتتاح و از هفت مسکن روستایی مددجویی با اعتباری معادل ۶ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال بهره برداری شد.
 پروژه آبرسانی به مسکن مهر شهر کوار  به طول ۴ هزار و۵۰۰ متر و با اعتباری معادل  ۱۰ میلیارد ریال  و  نیز پروژه برق رسانی به چاه شماره ۱۵  شهر کوار به طول یک کیلومتر و با اعتباری معادل  پنج میلیارد ریال از دیگر پروژه های قابل بهره برداری در شهرستان کوار بود.
 در این آیین همچنین کلنگ پروژه احداث میدان میوه و تره بار در اراضی روستای دشتک با اعتباری معادل ۲۰۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.
 دو گلخانه هیدروپونیک گل رز در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع  در اراضی طسوج با اعتباری معادل ۳۲ میلیارد ریال و نیز گلخانه مکانیزه تولید نشا در زمینی به مساحت چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع  در اراضی روستای باغان و با اعتباری معادل   ۲۵ میلیارد ریال از دیگر پروژه های قابل افتتاح در شهرستان کوار بودند.
در این مراسم  از پروژه آبرسانی به شهر طسوج کوار و طرح ویژه بازسازی و به سازی ۱۲۶ مسکن روستایی بهره برداری شد . همچنین کلنگ  ۶ زمین چمن مصنوعی در شهرستان کوار   ، یک زمین چمن طبیعی در شهر طسوج و نیز  کلنگ یک سالن ورزشی در روستاهای  قصر احمد ،  قصیرا و مظفری مجموعا با زیر بنای سه هزار و ۴۳۰ متر مربع و با اعتباری معادل ۴۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال  به زمین زده شد.
کوار از شهرستان های مرکزی استان فارس است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha