دستگیری سارقان فرامنطقه‌ای گوشی و منزل در اهواز

اهواز - ایرنا - رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خورستان از دستگیری سارق فرامنطقه‌ای گوشی تلفن همراه و همچنین سارقان منازل در اهواز خبر داد و گفت:تلاش جهت شناسایی و دستگیری سایر همدستان تنها وکشف اموال مسروقه ادامه دارد.

سرهنگ سهراب حسین‌نژاد دوشنبه شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی سرقت‌های متعدد گوشی تلفن همراه در سطح شهرستان اهواز موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پایگاه شرق این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با تلاش شبانه‌روزی و انجام کار اطلاعاتی، یکی از سارقان حرفه ای و سابقه دار که ازسارقان فرا منطقه‌ای نیز بود شناسایی و طی عملیات منسجم پلیسی در مخفیگاهش دستگیر و یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش مورد استفاده در سرقت‌ها از وی کشف و توقیف شد.
رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خورستان با بیان اینکه سارق به ۳۱ فقره سرقت گوشی تلفن همراه و کیف قاپی در سطح شهرستان اهواز اعتراف کرد گفت: همه محل‌های سرقت شناسایی، بازسازی و مستندسازی شد.
وی ادامه داد: در ادامه تحقیقات ۲ نفر از مال‌خران به هویت‌های معلوم در شهرستان شادگان شناسایی شدند که با اخذ نیابت قضایی هر ۲ نفر نیز دستگیر و در بازرسی منازل آنان چهار دستگاه گوشی تلفن همراه و یکدستگاه جعبه مسروقه کشف و ضبط شدند.
حسین‌نژاد خاطرنشان کرد: همچنین در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل توسط سرنشینان خودروهای پراید و پژو ۲۰۶ با شیوه و شگرد دیلم اندازی در سطح شهرستان اهواز یکی از سارقان منازل شناسایی و دستگیر شد.
وی افزود: همدست این سارق که از محکومان متواری بوده شناسایی و وی نیز با انجام عملیات غافلگیرانه دستگیر و هر ۲خودروی پراید و پژو ۲۰۶ مورد استفاده در سرقت‌ها کشف و توقیف شدند.
رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خورستان با بیان اینکه نامبردگان در تحقیقات به سرقت‌های متعدد منزل در مناطق مختلف اهواز اعتراف کردند تصریح کرد: با توجه به مستندات موجود تاکنون ۲۰ فقره از محل‌های سرقت مشخص و بازسازی و مالباختگان آن‌ها شناسایی و مراتب مستندسازی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha