۲۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۲۰
کد خبرنگار: 2445
کد خبر: 84222954
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

رژیم صهیونیستی بار دیگر  لبنان را تهدید کرد

تهران – ایرنا- پس از تهدید "آویو کوخاوی" رییس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی برای حمله به مناطق مسکونی در جنگ احتمالی آینده با غزه و لبنان، این بار "بنی گانتس" وزیر جنگ این رژیم نیز لبنان را تهدید کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری "عرب ۴۸" فلسطین، گانتس ادعا کرد: اگر درگیری در جبهه شمالی اسرائیل رخ دهد، لبنان بهای سنگینی را خواهد پرداخت.

وی در ادامه بار دیگر ادعاهای مقام‌های صهیونیستی علیه حزب‌الله لبنان را تکرار کرد و گفت: حزب الله اقدام به انبار سلاح و تجهیزات جنگی در مناطق مسکونی کرده و جان لبنانی‌ها را به خطر می‌اندازد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی همچنین با هشدار به دولت لبنان، مسؤولیت هرگونه پیامد این اقدام حزب‌الله را متوجه دولت بیروت کرد.

ادعای گانتس درحالی مطرح می‌شود که تاکنون هیچ شاهد و مدرکی برای ادعای این مقام صهیونیست در خصوص انبار مهمات توسط حزب‌الله در مناطق مسکونی به دست نیامده و مقام‌های لبنانی در مراتب مختلف این ادعاها را رد کرده‌اند.

گانتس مردادماه گذشته نیز تهدید کرده بود، در صورت هرگونه حمله حزب‌الله به اراضی اشغالی، زیرساخت‌های لبنان را نابود خواهد کرد.

از زمان به شهادت رسیدن یکی از نیروهای حزب‌الله لبنان در سوریه در حمله مردادماه رژیم صهیونیستی به فرودگاه دمشق، رژیم صهیونیستی از ترس انتقام حزب‌الله به حضور نظامی خود در مرز با لبنان افزوده است و در آمادگی کامل به سر می‌برد.

رییس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی اوایل بهمن تهدید کرده بود که در صورت جنگ در آینده مناطق مسکونی در غزه و در لبنان هدف قرار خواهند گرفت.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha