برترین‌های ورزش زورخانه‌ای جام مرد میدان پایتخت معرفی شدند

تهران- ایرنا- برترین‌های ورزش زورخانه‌ای جام مرد میدان پایتخت تحت عنوان یادواره شهید سردار قاسم سلیمانی با معرفی نفرات برتر خود در ورزشگاه شهید عراقی به کار خود پایان داد.

به گزارش شامگاه روز دوشنبه ایرنا، این رقابت ها در بخش میل سنگین با شرکت ۲۰ ورزشکار به مدت یک روز در زورخانه شهید عراقی برگزار شد که در پایان نیز از یداله زنگنه پیشکسوت این ورزش نیز تجلیل به عمل آمد.  

همچنین در این مراسم نصرالله پریچهره مدیرکل ورزش و جوانان استان، امیر عرب سرپرست هیات ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان و جمعی از پیشکسوتان با رعایت پروتکل های بهداشتی شرکت داشتند.  

همچنین در این رقابت ها ۵ نفر حائز رتبه برتر شدند که در نهایت اکبرخسروی و محسن زارع مشترک جایگاه نخست، پیمان شمسایی مقام دوم و مهدی حاج حسینی و حسین کیا ماری مشترکا سوم شدند.  

امیر عرب، سرپرست هیات زورخانه ای استان تهران با بیان اینکه در نظر است تا بتوان هر هفته مسابقات این چنینی را در رشته هایی از جمله میل و کباده نیز برگزار کنیم گفت: این برنامه های ورزشی می تواند شور و نشاط خاصی را میان ورزشکاران ایجاد کند.

براین اساس هدف از این گونه مسابقات فعالیت این ورزش با رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان شیوع کرونا بوده است.  

ورزش زورخانه جز ورزش هایی ولایی و اخلاقی کشور محسوب شده که بیش از ۹۰ زورخانه در سطح استان تهران به صورت خصوصی و دولتی فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha