۲۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۰۰
کد خبرنگار: 2233
کد خبر: 84222892
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

بهره برداری از ۴۰ طرح عمرانی تولیدی در ماسال، صومعه سرا و املش

رشت- ایرنا- ۴۰ طرح عمرانی تولیدی در شهرستان های ماسال، صومعه سرا و املش در نهمین روز دهه فجر با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

فرماندار ماسال در آیین بهره برداری از این پروژه ها گفت:  در نهمین روزدهه فجر ۲ طرح اشتغالزایی و تولیدی در بخش مرکزی و بخش شاندرمن با اعتباری بالغ بر ۱۷میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وحید پور حضرت اظهار داشت: برای افتتاح شرکت تولیدی لبنیات در روستای وشمه سرای بخش مرکزی با اعتبار بالغ بریک میلیارد و ۸٠٠ میلیون ریال از محل صندوق کار آفرینی برای  ۲نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد شده است.
وی با اشاره به اینکه  توسعه کاشت مکانیزه برنج در دستور کار قرار دارد افزود: با افتتاح شرکت تولید سینی نشاء پلاستیکی در روستای چاله سرای بخش شاندرمن با اعتبار بالغ بر ۱۵میلیارد ریال با اشتغال ۶ نفر به طور مستقیم و ۱۸ نفر به طور غیر مستقیم  گامی در کاهش هزینه های کشاورزی برداشته شده است.

فرماندار شهرستان صومعه سرا نیز از افتتاح ۱۳پروژه عمرانی خبر داد و افزود: برای افتتاح این پروژه ها ۲ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

سید جلال سید محمدی افزود:  برای افتتاح ۴پروژه راه روستایی به طول ۷کیلومتر یک میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه  مسکن از نیازهای اساسی مددجویان است افزود: ۹ واحد مسکن مددجویی از پروژه های کمیته امداد بخش  گوراب زرمیخ با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.
شهرستان ماسال و صومعه سرا به ترتیب در ۴۵ کیلومتری و ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارند.

فرماندار شهرستان املش گفت:همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر با حضور معاون استاندار گیلان ۲۵ پروژه با صرف اعتبار۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان افتتاح شد.

محمد رنجبر نیاول افزود:۱۲ پروژه برق رسانی با ۲ میلیارد تومان اعتبار، ۱۲ واحد گلخانه در مقیاس کوچک زیر ۳۰۰ مترمربع مساحت با ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار  بصورت نمادین در روستای سورکوه،   و  ۴۸۰ مترلاینینگ با۴۰۰ میلیون تومان اعتبار در روستای سفیدداربن همگی از بخش مرکزی شهرستان املش در مجموع ۲۵ پروژه باصرف اعتبار۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

شهرستان املش با ۲بخش مرکزی و رانکوه وبا جمعیت ۴۴ هزار نفر در۷۰ کیلومتری شرق مرکز گیلان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha