سپاه میدان دار اهدای جهیزیه به زوج های جوان شده است

قزوین - ایرنا - فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: سپاه امروز میدان دار اهدای جهیزیه به زوج های جوان شده و این کار را در شهرهای مختلف استان انجام می دهد.

 به گزارش ایرنا، سردار محمد شاهرخی روز دوشنبه در حاشیه اهدای جهیزیه به زوج های جوان شهرستان تاکستان اظهار داشت: سپاه در بسیار ی از حوزه های مختلف سازندگی، عمرانی، اقتصادی و امنیتی ورود کرده و می تواند تحولات بسیاری مثبتی را برای آینده کشور رقم بزند.

وی افزود: امروز شاهد یک برنامه مبارک و نورانی در سطح استان قزوین بوده ایم که کمک و تسهیل برای آغاز زندگی جوانانی که در آستانه ازدواج هستند و به دلیل وجود مشکلات اقتصادی و کرونا قادر به انجام این سنت حسنه نیستند، برپا شده است.

شاهرخی اضافه کرد: مرحله قبلی اهدای جهیزیه به زوج های جوان استان قزوین به صورت متمرکز برگزار شده بود ولی در این مرحله سعی شده تا از ظرفیت تمامی شهرستان ها به نحو احسن استفاده شود.

وی اظهار داشت: مهم ترین پیام این مراسم این است که می شود زندگی را با سادگی هر چه تمام و عشق و علاقه به یکدیگر آغاز کرد و اگر این فرهنگ در بین خانواده ها نهادینه شود بسیاری از مشکلات موجود برای جوانان برطرف می شود.

این مسوول گفت: ملت ایران به نوع دوستی معروف است و کار امروز حاصل جمع شدن کمک های خیران و مردم است که با وجود تمامی مشکلات اقتصادی فراهم شده و شاهد این هستیم که افراد توانمند مالی  با نوع دوستی به مشکلات جوانان می پردازند.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین افزود: مرحله بعدی اهدا جهیزیه به زوج های جوان در عید نوروز امسال قرار دارد که امیدواریم با کمک خیران بتوانیم تعداد بیشتری از جوانان را تحت پوشش قرار دهیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha