تیم‌های راه یافته به مرحله حذفی هندبال برتر بانوان مشخص شدند

شیراز-ایرنا- با پایان یافتن روز سوم از مرحله برگشت رقابت‌های هندبال برتر بانوان، تیم‌های راه یافته به مرحله حذفی این رقابت برای بقای ۲ تیم در لیگ برتر مشخص شدند.

به گزارش ایرنا تیم‌های سنگ آهن بافق یزد و کربنات سدیم فیروزآباد فارس، عصر دوشنبه در سالن شهید ابوالفتحی شیراز و از گروه دوم این رقابت‌ها به مصاف هم رفتند.

در این دیدار هر ۲ تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند و در حالی که تا لحظات پایانی این بازی، تیم کربنات سدیم با نتیجه ۲۳ بر ۲۲ از حرف خود عقب بود گل مساوی را به ثمر رساند و در نهایت این بازی با نتیجه ۲۳ بر ۲۳ مساوی پایان یافت و هر ۲ تیم به مرحله حذفی رفتند.

در مرحله حذفی این رقابت‌ها، تیم‌های کربنات سدیم فیروزآباد، ذوب آهن اصفهان، سنگ آهن بافق یزد و پرسپولیس بهبهان با هم دیدار خواهند کرد و در پایان نیز تیم‌های اول و دوم نیز بقای خود را در لیگ برتر حفظ خواهند کرد و تیم های سوم و چهارم هم راهی رقابت‌های هندبال دسته یک بانوان کشور خواهند شد.

بدین ترتیب تیم‌های شهید شاملی کازرون، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، تاسیسات دریایی تهران و اشتات سازه مشهد هم به مرحله نیمه نهایی برای تعیین تیم قهرمان راه یافتند.

همچنین در ادامه این رقابت‌ها، تیم شهید شاملی کازرون، سه شنبه (بیست و یکم بهمن ماه ۹۹) در سالن ابوالفتحی شیراز در دیداری حساس برای کسب صدرنشینی به مصاف اشتات سازه مشهد خواهد رفت، هر چند صعود هر ۲ تیم به مرحله نیمه نهایی قطعی شده است.

در پایان دور رفت در گروه یک، تیم اشتات سازه مشهد صدرنشین شد، تیم شهید شاملی کازرون بر سکوی دوم ایستاد، ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس بهبهان هم به ترتیب سوم و چهارم شدند.

همچنین در گروه دوم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در صدر ایستاد، تیم‌های تاسیسات دریایی تهران، سنگ آهن بافق یزد و کربنات سدیم فیروزآباد به ترتیب در جای اول و دوم قرار گرفتند.

دور برگشت مرحله دوم این رقابت‌ها تا جمعه (بیست و چهارم بهمن ماه ۹۹) ادامه دارد و تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی که مشخص شد صعود خواهند کرد و تیم‌های سوم و چهارم هر گروه هم که مشخص شدند برای تعیین ۲ تیم سقوط کننده به دسته یک، با هم دیدار خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha