استاندار تهران: اشتغال ١٢٧ درصدی در بهارستان محقق شد

تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: شهرستان بهارستان با تحقق اشتغال ۱۲۷درصدی بسیار فراتر از تعهدات این شهرستان برای ایجاد اشتغال ظاهر شده است.

به گزارش ایرنا از اعلام روز دوشنبه فرمانداری شهرستان بهارستان انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه مراسم افتتاحیه طرح های دهه فجر در این شهرستان افزود: سهمیه تعیین شده اشتغال سال ۹۹ برای این شهرستان  چهار هزار و ٨٠٠ شغل بود که تا این لحظه پنج هزار و ۸۰۰ شغل محقق شده است.

وی همچنین در خصوص تعیین تکلیف عوارضی تهران- ساوه نیز بیان کرد: عملیات اجرایی کمربندی شهرستان بهارستان به زودی با خلع ید پیمانکار پیشین که دچار تخلفاتی شده بود به زودی آغاز می شود.  

استاندار تهران در خصوص پرداخت نکردن عوارضی که مطالبه به حق شهروندان بهارستان و رباط کریم است توضیح داد: مقرر شد تا فرمانداران شهرستان های بهارستان و رباط کریم با ارسال شماره پلاک های وسایل حمل و نقل عمومی به وزارت راه و شهرسازی به کلی از پرداخت عوارضی معاف شوند، اما به این موضوع بسنده نکردیم و در اول اسفند جلسه ای با وزیر راه برای معافیت از پرداخت عوارض شهروندان این دو شهرستان خواهیم داشت و اگر بازهم به نتیجه نرسیدیم موضوع را از طریق رییس جمهور پیگیری می کنیم و این موضوع را یکبار برای همیشه تعیین تکلیف می کنیم.

به گفته محسنی بندپی همچنین مترو  از اسلامشهر به شهرستان بهارستان خواهد رسید و این موضوع با جدیت پیگیری می شود.

امروز همچنین پارک آموزش ترافیک شهر صالحیه،  ساختمان شهید باکری شهرداری صالحیه،  سالن ورزشی شهید سلیمانی در نسیم شهر،  بوستان های نبوت و خلیج فارس در نسیم شهر،  مجموعه ورزشی خانه کشتی جهان پهلوان تختی شهر گلستان با حضور استاندار، فرماندار بهارستان و جمعی دیگر از مسئولان محلی افتتاح شد.

سالن ورزشی شهید سلیمانی در شهر نسیم شهر بهارستان با اعتبار دومیلیارد تومان در زمینی به مساحت یکهزار و ٨٠٠ متر مربع و خانه کشتی جهان پهلوان تختی در مساحت یکهزار متر مربع و ۶۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده احداث شده است.

شهرستان بهارستان با ۷۰۰ هزار نفر جمعیت و در مساحتی بالغ بر ۶۵ کیلومتر مربع در غرب استان تهران واقع است.

این شهرستان به دلیل جمعیت بالا و وسعت کم، جزو شهرستان های متراکم کشورمان ارزیابی می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha