ملت ایران فریب لبخند و تزویر دشمنان را نخواهد خورد

تهران - ایرنا - حزب وحدت و همکاری ملی ایران اسلامی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: ملت مؤمن ایران سال‌ها نشان داده‌ است درک عمیقی از خباثت دشمنان و استکبار دارد و فریب لبخند و تزویر آن‌ها را نخواهد خورد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روبط عمومی حزب وحدت و همکاری ملی ایران اسلامی، در بیانیه حزب وحدت و همکاری ملی ایران اسلامی آمده است: ماه بهمن به ویژه ایام دهه مبارک فجر و بخصوص ۲۲ بهمن یادآور حماسه بزرگ و تاریخ ساز ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی است که نه تنها در تاریخ کشورمان ماندگار شد، بلکه به عنوان نقطه تحول سازی در تاریخ معاصر جهان به ثبت رسید که امروز آثار آن پس از ۳۳ سال در قالب بیداری اسلامی در منطقه مشاهده می شود.

این بیانیه می‌افزاید: ۲۲ بهمن سالروز پیروزی حماسه عظیمی است که ملت متدین و آزاد اندیش ایران آن را با وحدت کلمه و تحت رهبری رهبر کبیر و فرزانه انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی خلق کرد.

در این بیانیه آمده است: در ۲۲ بهمن سالروز تجلی مظهر پیروزی سال‌ها مبارزه و مجاهدت مردان و زنان انقلابی ایران اسلامی است که برای رهایی از ظلم و استبداد و تحقق مردم سالاری و حاکمیت ارزش‌های اسلامی خود را به دریای زلال جمهوری اسلامی رساندند و با تاسیس نظام جمهوری اسلامی استقلال، آزادی و مردم سالاری دینی را برای مردم ایران به ارمغان آوردند.

حزب وحدت و همکاری ملی ایران اسلامی در بیانیه خود آورده است: ملت مؤمن ما سال‌هاست نشان داده‌ است درک عمیقی از خباثت دشمنان و استکبار دارد و فریب لبخند و تزویر آنها را نخواهد خورد. ‌کشور ما به رغم برخی مشکلات معیشتی، و ضعف‌های اقتصادی به واسطه تحریم‌های صورت گرفته شعارهای انقلابی و آرمان‌های الهی خود را با جدیت دنبال می‌کند.

این بیانیه می‌افزاید: تحقق عدالت اجتماعی و رساندن مردم به رفاه، وظیفه‌ای سنگین بر دوش مدیران نظام اسلامی است و این تکلیف هرگز فراموش و ساقط نخواهد شد اما برای عبور از مشکلات باید نگاه به درون داشت و روی ظرفیت‌های داخلی تکیه کرد.

در این بیانیه آمده است: ملت انقلابی این سرزمین کهن هر ساله با حضور در راهپیمایی‌های بزرگ یوم الله ۲۲ بهمن نشان می‌دادند که ملتی مقاوم، شکور و قدردان هستند. هرچند امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا این فرصت گران قدر در اختیار ملت ما نیست؛ اما حسب اعلام شیوه نامه‌ها و برنامه ریزی‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، یوم الله ۲۲ بهمن گرامی داشته خواهد شد. نام و یاد شهیدان سرافراز نهضت اسلامی، فریادهای مرگ بر آمریکا و غریو شور انگیز «الله اکبر» همچنان بر زبان ملت ما جاری است و خاموش شدنی نیست.

حزب وحدت و همکاری ملی ایران اسلامی در این بیانیه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به خصوص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، چهل و دومین سال پیروزی حق بر باطل را به همگان تبریک گفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha