مشارکت حداکثری در انتخابات تضمین کننده منافع مردم و کشور است

رشت- ایرنا - مدیر کل انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات تضمین کننده منافع ملی و افزایش اقتدار نظام در داخل و خارج خواهد بود.

مجید هاشم پور عصر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان صومعه سرا با اشاره به اینکه دکترین امنیتی جمهوری اسلامی ایران مردم پایه است، افزود: هموار کردن مسیر برای مشارکت حداکثری استمرار و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به دنبال دارد، زیرا در تمام عرصه هایی که مردم ورود کرده و حضور میدانی داشته اند با موفقیت‌ و اقتدار از سختی ها عبور کردهایم.
وی عنوان کرد : کشور ما در شرایط سخت و تحریم های ظالمانه بسر می برد بطوری که بسیاری از درآمدهای ما در حوزه صادرات و فروش نفت کاهش داشته است و شیوع ویروس کرونا هم در یکسال اخیر بر این مسائل افزوده شده است.

وی در ادامه با تاکید براینکه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از بعد واقعی و نمادین اهمیت دارد، افزود: از سویی سیزدهمین کابینه تشکیل می شود ضمن آنکه هر چه مشارکت بیشتر باشد رییس جمهور در عرصه داخلی وخارجی اهداف نظام را بهتر می تواند پیش ببرد.
وی تصریح کرد:  همه دست اندرکاران ستاد برگزاری انتخابات باید در راستای تحقق مشارکت حداکثری تلاش کنند و زمینه تحقق این مشارکت حداکثری را از طریق نخبگان، رسانه ها و سایر گروه های مرجع فراهم نمایند.
هاشم‌پور با اشاره به اینکه همواره صومعه‌سرا در ابعاد مختلف شاهد انتخابات پرشور بوده است، افزود: در استمرار اقدامات گذشته باید قوی‌تر عمل کرد تا این دوره از انتخابات هم شاهد حضور پررنگ مردم باشیم.

به گزارش ایرنا، در این جلسه سید جلال سید محمدی فرماندار صومعه سرا هم گزارشی از وضعیت این شهرستان در انتخابات گذشته داد.

در ادامه این نشست فرزاد امدادی به عنوان بخشدار مرکزی صومعه سرا معرفی شد و از زحمات علیرضاقربانی بخشدارپیشین و  حیدری معاون سیاسی فرماندار که با حفظ سمت عهده دار این مسوولیت بود، تقدیر شد.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد
۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha