شرکت تیم تنیس روی میز گراش فارس در رقابت‌های لیگ برتر کشور

لارستان- ایرنا- بازیکنان تنیس روی میز شهرستان گراش فارس در قالب تیم "ایمننت گراش" در رقابت‌های تنیس روی میز باشگاه‌های نوجوانان و جوانان کشور که روز بیست و نهم بهمن ماه ۹۹ به میزبانی اصفهان برگزار خواهد شد، شرکت دارند.

روابط عمومی هیات تنیس روی میز شهرستان گراش در گزارش روز دوشنبه خود به نقل از رییس این هیات گفت: تیم ایمننت گراش با مدیریت علی اسعدی، مربیگری عبدالهادی موغلی و سرپرستی حمیدرضا موغلی، نمایندگی گراش را در لیگ برتر به عهده دارد.

مرتضی موغلی افزود: بازیکنان و کادر فنی این تیم نیز از هفدهم بهمن ماه ۹۹ در یک اردوی ۱۰ ‌روزه شرکت کردند و با آمادگی کامل در این رقابت‌ها حضور خواهند یافت.

وی اظهار داشت: رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز باشگاه‌های نوجوانان و جوانان کشور در سال ۹۹ به دلیل شرایط خاص کرونایی، در یک مرحله و از تاریخ ببست و نهم بهمن تا دوم اسفندماه ۹۹ در خانه پینگ‌پنگ اصفهان برگزار خواهد شد.

موغلی بیان کرد: ۱۳ تیم از جمله حبوبات حاج احمد آذربایجان شرقی، پالایش نفت آبادان، هیات گیلان، آکادمی نائبی‌پور اصفهان، آکادمی افسر آران و بیدگل، پادما یدک اصفهان، پادما نوین اصفهان، هیات قزوین، هیات خراسان رضوی، هیات ملارد، ایمننت گراش، سپهبد سلیمانی فارس و هیات قم در این لیگ حضور دارند.

به گفته وی، در ۲ سال گذشته، بازیکنان گراشی در قالب تیم "هیات گراش" در لیگ برتر باشگاه‌های کشور حضور داشتند و امسال نیز در قالب باشگاه ایمننت به این رقابت‌ها اعزام می‌شوند.

موغلی ادامه داد: تیم هیات گراش در لیگ ۹۷ توانست مقام ششم و در لیگ ۹۸ مقام سوم باشگاه‌های کشور را کسب کند.

وی، با بیان اینکه سابقه‌ حضور تیم‌های گراشی در لیگ برتر تنیس روی میز کشور به سال ۸۵ برمی‌گردد، اظهار داشت: در آن سال، تیم گراش جوان مقام پنجم لیگ برتر را کسب کرد و در سال ۸۹ نیز تیم ستاره آبی از گراش در لیگ برتر حضور داشت و به مقام هفتم رسید.

شهرستان گراش در فاصله ۳۵۹ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha