۱۰ طرح عمرانی و خدماتی در تایباد خراسان رضوی به ثمر نشست

مشهد- ایرنا- ۱۰ طرح عمرانی، خدماتی و اشتغالزایی با هزینه ۶۳ میلیارد ریال روز دوشنبه طی مراسمی در تایباد واقع در شرق خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

فرماندار تایباد به خبرنگار ایرنا گفت: این طرحها شامل ۲ کیلومتر راه روستایی شمس آباد، پل جاده روستایی فیض آباد، مزرعه ۴۰۰ قطعه ای پرورش شترمرغ، مدرسه ۶ کلاسه روستای خیرآباد، المان شهدای گمنام شهر مشهد ریزه، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی شهر مشهد ریزه، یک خانه پزشک، پل باکسی روستای جوزقان، ساماندهی مزار شهید محمدی روستای فرمان آباد و بند سنگی ملاتی روستای کهجه می‌باشند 

محسن سیاح افزود: طرح‌هایی که در دهه فجر امسال در این شهرستان بهره‌برداری شدند در حوزه‌های آموزشی، بهداشتی، خدماتی و صنعتی اجرا شده و مهمترین آنها گازرسانی و روشن شدن مشعل گاز در ۱۱ روستای بخش مرکزی این شهرستان است.
وی ادامه داد: همچنین امروز کلنگ ساخت ۲ فضای آموزشی خیرساز ۶ و سه کلاسه در روستای خیرآباد بخش میان ولایت این شهرستان به زمین زده شد. 

فرماندار تایباد گفت: از دیگر طرح های آماده افتتاح در تایباد مراکز آموزشی و مراکز خدمات جامع سلامت روستایی است و طرح های حوزه کشاورزی، اقتصادی و برخی از پروژه های خیرساز از دیگر پروژه های این شهرستان هستند.
وی افزود: همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی و آموزشی در این شهرستان اجرا می شوند و ۳۷ طرح عمرانی، خدماتی و اشتغال زایی در این شهرستان مرزی با هزینه ۵۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسند.

شهرستان ۱۳۸ هزار نفری تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha