سپهبد شهید سلیمانی مکتب استکبارستیزی را در جهان ایجاد کرد

کرمان - ایرنا - جانشین فرمانده ناجا گفت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مکتبی را برای جهان اسلام و مستضعفین جهان ایجاد کرد که آن مکتب استکبارستیزی است.

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ قاسم رضایی روز دوشنبه در جوار مزار سردار دل‌ها در گلزار شهدا شهر کرمان با اشاره به جایگاه ویژه سردار سلیمانی افزود: به گفته مقام معظم رهبری حاج قاسم زاییده مکتب اسلام، امام خمینی (ره)، ولی فقیه است که خود یک مکتب را برای جهان اسلام ایجاد کرد.

وی با اشاره به ایجاد مکتب استکبارستیزی توسط سردار سلیمانی افزود: نیروی انتظامی هر ساله افتخار میزبانی این بزرگوار را داشت و از نصایح وی در محافلمان بهرمند می شدیم.

وی با بیان اینکه اکنون راه این شهید بزرگوار ادامه دارد اظهار داشت: مردم دوستی، حفاظت از انقلاب و دست آوردهای انقلاب، تکریم خانواده شهدا، انس با مظلومان و شجاعت راه سپهبد شهید سلیمانی بود.

جانشین فرمانده ناجا، نماد مکتب حاج قاسم را رشادت دانست و تاکید کرد: خدامحوری در همه کارهای وی نمایان بود و آنچه که نیروی انتظامی از وی الگوبرداری کرده اخلاص و عطاعت محض از رهبری است.

وی ادامه داد: حاج قاسم مانند پروانه دور رهبر معظم انقلاب اسلامی می چرخید و در آخر هم فدای رهبر شد، افتخار ما هم این است که این راه را ادامه دهیم. 

وی تصریح کرد: نام و یاد شهید سلیمانی در نیروی انتظامی همواره زنده است و ما نام های پایگاه های خود را مزین به نام ایشان کرده ایم و روزی نیست که نام این بزرگوار را به زبان نیاوریم و از رفتار ایشان درسی نگرفته باشیم.

سردار سرتیپ رضایی خاطرنشان کرد: مردم خوب و شریف کرمان چنین فرزندان خوبی را پرورش داده و تحویل اسلام و انقلاب داده اند ماهم افتخار داریم که در این راه قرار گرفتیم؛ ما شهید سلیمانی را به عنوان یک مرزبان می دانیم و اخراج تروریسم و استکبار را مدیون وی هستیم.

وی با تقدیر و تشکر از اقدامات ناجا استان کرمان اذعان کرد: کرمان، استان پهناور و بزرگی است و اقدامات خوبی را همه دستگاه ها از جمله رده های انتظامی انجام دادند بویژه تلاش این بخش در حوزه امنیت اجتماعی، مواد مخدر، جمع آوری سلاح غیرمجاز و پیشگیری از ترددهای غیرمجاز قابل تقدیر است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha