حوزه ارتباطات بهترین روش برای ورود مردم به فعالیت های اقتصادی  است

قزوین - ایرنا -نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه ارتباطات و فناوری بهترین روش برای ورود مردم به فعالیت های اقتصادی است و اگر بتوان این موضوع را به خوبی مدیریت کرد تحولات بسیار مثبتی رقم خواهد خورد.

به گزارش ایرنا، لطف الله سیاهکالی مرادی روز دوشنبه در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان قزوین اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب با توجه به هنر و ابتکار امام خمینی (ره) از ظرفیت مردم به خوبی بکارگیری کرد و حتی جنگ که به صورت ناجوانمردانه ای بر کشور تحمیل شده بود با کمک مردم مدیریت شد.
وی افزود: مسئله اقتصاد هم با حضور مردم قابل حل است و اگر ظرفیت مردم در حوزه اقتصاد بکارگیری نشود مانند دولت های گذشته این دولت هم در زمینه اقتصاد شکست خواهد خورد و این موضوع یکجا باید آغاز شود.
این مسوول گفت: یکی از آن فضاهایی که می توان ظرفیت مردم را در حوزه اقتصاد بکارگیری کرد حوزه ارتباطات و فناوری است چرا که این فضا موجب ایجاد فضای کسب و کار می شود و بیشتر مردم در این فضا فعالیت می کند.
سیاهکالی مرادی اضافه کرد: رشد اقتصادی در فضای مجازی خیلی بیشتر از فضای خارج است و براساس تحولات دنیا و پیش بینی اندیشمندان باید خیلی بیشتر از وضعیت فعلی از فناوری اطلاعات استفاده کرد.
وی گفت: البته در حوزه ارتباطات و فناوری جمهوری اسلامی عملکرد قابل قبولی داشته ولی همین مقدار هم کافی نیست و می توان این فضا را افزایش داد.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در استان قزوین مهاجرت معکوس سال هاست در حال رقم خوردن است و باید روستا ها هم از زیرساخت های فناوری بهره مند شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha