فرماندار خاتم: آیین‌های اداری، مجازی برگزار شود

یزد - ایرنا - فرماندار خاتم از مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان خواست آیین ها و برنامه های تجمعی خود را به صورت مجازی برگزار کنند.

جواد میربهبودی روز دوشنبه در گفتکو با ایرنا اظهار داشت: آمار کلی مبتلایان در هفته آخر دیماه نسبت به هفته قبل آن ۴.۵ برابر و بیماران سرپایی ۱۰ برابر و در هفته اول بهمن نیز نسبت به هفته قبل از آن آمار کلی مبتلایان ۱.۲ برابر و مبتلایان بستری ۲.۵ برابر شده و در هفته های جاری نیز این روند ادامه داشته است.

وی اضافه کرد: آمار فوق بیانگر احتمال در پیش بودن موج چهارم بیماری کرونا در هفته های آینده در خاتم است .

میربهبودی بیان کرد: خوشبختانه با تلاش کادر بهداشت و یاری بسیجیان، هلال احمر و نیروهای داوطلب دانشجو و مردمی، طرح شهید سلیمانی در شناسایی و درمان زودرس بیماران تاکنون بخوبی عمل کرده است.

به گفته وی  تمام صنوف و کسبه تا ساعت ٢٠:٣٠ مجاز به فعالیت می باشند و از ساعت ٢١ به بعد منع تردد و آمد و شد عمومی برقرار است.

وی گفت: کمک و همراهی مردم و نهادها با جهادگران طرح شهید سلیمانی در نمونه گیری در منزل و رعایت اصول اساسی ماسک زدن و دوری از هرگونه تجمعات می تواند موجب کاهش شدت موج چهارم بیماری یا به تعویق انداختن آن شود.

فرماندار خاتم در پایان از مردم خواست همانگونه که طی یکسال گذشته همکاری بسیار خوبی با خادمان خود در ستاد شهرستانی مقابله با کرونا داشتند ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و مقررات مربوطه، زمینه تغییر رنگ وضعیت شهرستان و کاهش محدودیت ها را فراهم نموده و باعث کاهش آمار مبتلایان و جلوگیری از افزایش شیوع این ویروس خطرناک در خیز چهارم بیماری شوند.

شهرستان خاتم جمعیتی نزدیک به  ۴۵ هزار  نفر دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha