۶۵ متن نمایشی به دبیرخانه جشنواره تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک ارسال شد

اندیمشک - ایرنا - دبیر بیست و ششمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک گفت: ۶۵ متن نمایشی از ۱۵ استان کشور به دبیرخانه بیست و ششمین جشنواره ملی تئاتر "لاله‌های سرخ" اندیمشک ارسال شد.

 علی بازگیر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آثار رسیده از استان‌های تهران، بوشهر، همدان، فارس، البرز، قزوین، گیلان، لرستان، قم، کرمان خراسان رضوی، مرکزی، قزوین کرمانشاه و خوزستان و نیز منطقه آزاد اروند هستند. 

وی گفت: امسال این جشنواره به صورت ویژه و به سبب رعایت شیوه نامه‌های ابلاغی ستاد ملی کرونا و حفظ  سلامت هنرمندان و مخاطبان تئاتر با رویکرد نمایشنامه نویسی برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به‌ موضوع‌های خاص این دوره از جشنواره که بیشتر در خصوص شهرستان اندیمشک و استان خوزستان بود،خوشبختانه استقبال خوبی از سوی نمایشنامه نویسان سراسر کشور از این جشنواره صورت گرفته است.
بازگیر گفت: داوری این دوره از جشنواره را شهرام کرمی، لیلی عاج و مهدی آشوغ به عهده دارند.
دبیر بیست و ششمین جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ بیان کرد: نتایج داوری آثار و اعلام اسامی برگزیدگان و همچنین آیین پایانی، در هفته‌ی آخر بهمن امسال انجام خواهد شد.
وی افزود: این جشنواره توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک و با حمایت و همکاری اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و همچنین انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان  برگزار می‌شود.

بازگیر ابراز امیدواری کرد که این جشنواره ملی در سال ۱۴۰۰ و شرایط پساکرونا و عادی شدن شرایط کرونایی، همانند دوره‌های پیشین با حضور هنرمندان گروه‌های نمایشی سراسر کشور، مخاطبان و علاقه‌مندان هنر نمایش برگزار، و نمایش‌ها روی صحنه اجرا شود.

جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ به یاد شهدای والامقام هرسال به میزبانی اندیمشک برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها