۱۲ هزار بسته کمک معیشتی توسط سپاه پاسداران در مشهد توزیع شد

مشهد- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سلمان مشهد گفت: این ناحیه از ابتدای امسال تاکنون ۱۲ هزار بسته کمک معیشتی را به شهروندان نیازمندان ساکن مناطق حاشیه این کلانشهر اهدا کرده است.

سرگرد پاسدار علیرضا صبوری روز دوشنبه در حاشیه رزمایش کمک مومنانه به مناسبت دهه مبارک فجر در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: تهیه هر یک از بسته‌های کمک معیشتی توزیع شده شامل انواع اقلام غذایی دو میلیون ریال هزینه در بر داشت.

وی ادامه داد: ناحیه مقاومت بسیج سپاه سلمان در این مدت ۲۶ هزار پرس غذای گرم را نیز بین شهروندان ساکن مناطق حاشیه کلانشهر مشهد توزیع کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سلمان مشهد گفت: هزار و ۲۰۰ بسته کمک معیشتی نیز که توسط این ناحیه تهیه و تدارک شده امروز در چارچوب رزمایش کمک مومنانه به شهروندان نیازمند منطقه شهرک شهید رجایی در حاشیه کلانشهر مشهد اهدا شد.

وی بسته‌های اهدایی را شامل برنج، روغن، انواع حبوبات، ماکارونی و رب گوجه فرنگی ذکر کرد. 

مناطق حاشیه‌ای مشهد با گستره‌ای شامل ۱۳ درصد از مساحت این شهر ۳۲ درصد جمعیت این کلانشهر سه و نیم میلیون نفری را در خود جای داده‌اند. یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در ۶۶ پهنه حاشیه مشهد ساکن هستند که ۳۰۰ هزار نفر آنها را مهاجران خارجی تشکیل می‌دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha