امام جمعه قزوین:دشمن تلاش می کند ازقدرت دفاعی و نظامی خود غافل شویم

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان قزوین و امام جمعه قزوین با تاکید بر اینکه دشمنان هیچ‌گاه موفقیت ما را نمی‌خواهند ، گفت : دشمن به دنبال این است که از قدرت دفاعی و نظامی خود غافل شویم

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در شورای اداری استان قزوین که با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد، ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر اظهار کرد:دشمنان یک چیزی را خیلی دلشان می‌خواهد و یک چیز را اصلا نمی‌خواهند که هر دو مخاطب اصلی در نظام جمهوری اسلامی ما هستند که امیدواریم همه از آنچه که دوستدار دشمن است فرار کنیم و در آنچه که مورد خوشایند دشمن نیست، پافشاری کنیم.

وی افزود: در عرصه دیپلماسی باید ببینیم که با چه امید و اعتمادی می‌رویم و با دشمنان حرف می‌زنیم و اکنون همه چیز واضح شده که چه اتفاقاتی افتاده است، لذا دشمنان هیچگاه موفقیت ما را دوست ندارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بیان کرد: در سوره آل عمران حتی بیان شده که دشمنان از موفقیت شما عصبانی می‌شوند و کارشان به جایی می‌رسد که انگشتان دستشان را از عصبانیت گاز می‌گیرند و آنجاست که قرآن می‌فرماید؛ بگویید مرگتان باد. و شهید بهشتی در رابطه با این آیه خاطره خلق کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha