دعوت شورای تبلیغات اسلامی قم برای حضور در گلبانگ انقلاب

قم-ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با صدور اطلاعیه‌ای مردم را به حضور در گلبانگ انقلاب در ساعت ۲۱ روز ۲۱ بهمن‌ماه دعوت کرد.

در این اطلاعیه که نسخه‌ای از آن عصر دوشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: انقلاب اسلامی متکی به ایمان مردم، آرمان و یکی از شاخص‌ترین ویژگی نهضت الهی احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) حضرت امام خمینی(ره) و ندای ملکوتی الله اکبر محوری‌ترین شعار ماندگار دوران انقلاب است.

این اطلاعیه حاکی است: ملت متدین و همیشه حاضر در صحنه ایران اسلامی هر ساله در طلیعه یوم‌الله ۲۲ بهمن به یاد آن ایام فراموش‌نشدنی تاریخ و به شکرانه بالندگی بیش از پیش نظام مقدس برآمده از انقلاب اسلامی، هر ساله در شامگاه بیست و یکم بهمن‌ماه بر فراز بام‌ها و ماذنه مساجد گلبانگ ملکوتی تکبیر را در فضای عطرآگین ام‌القرای جهان اسلام طنین‌انداز می‌نمایند.

در این اطلاعیه افزوده شده است: سنت حسنه‌ای که در سال‌جاری به لحاظ شکرانه صلابت و اقتدار مثال‌زدنی نظام مقدس جمهوری اسلامی در امتداد راه شهیدان انقلاب خصوصا سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و دانشمند هسته‌ای شهید فخری‌زاده و شکستن شجاعانه هیمنه پوشالی شیطان بزرگ آمریکا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.

این اطلاعیه تاکید کرده است: لذا آحاد مردم متدین و آگاه استان را به طنین ندای معنوی و ملکوتی گلبانگ تکبیر در ساعت ۲۱ روز بیست و یکم بهمن‌ماه همراه با نورافشانی آسمان خاستگاه انقلاب اسلامی دعوت می‌نماید.

از ۱۲ بهمن سالروز ورود امام خمینی(ره) بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران به میهن در سال ۱۳۵۷ تا ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در همان سال، دهه فجر نامیده می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha