استاندار قزوین: نادیده گرفتن دستاوردهای دولت ظلم به انقلاب است

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین گفت: نادیده گرفتن دستاوردهای دولت ظلم به انقلاب اسلامی و خارج از اصول اخلاقی است.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز دوشنبه در آییین افتتاح نمایشگاه دایمی دستاوردهای صنعت هسته‌ای کشور در قزوین افزود: دستاوردهای بزرگی با وجود تحریم ها در این دوره برای کشور حاصل شده که باید برای مردم بازگو شود.
استاندار قزوین با تبریک دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی فرصت خودباوری را به ما هدیه داد و کمک کرد با اتکا به توانایی های خود کشورمان را اداره کنیم.
جمالی پور با بیان اینکه سهم ایران از تولید علم در دنیا پیش از انقلاب اسلامی ناچیز بود،گفت: امروز سالانه بیش از ۷۰ هزار مقاله علمی در کشور تولید می شود که تعداد آن در پیش از اتقلاب از ۵۰ مورد تجاوز نمی کرد.
وی اظهار داشت: تعداد دانشگاه های کشور قبل انقلاب ناچیز بود اما امروز در جای جای کشور دانشگاه داریم و جوانان امکان تحصیل در عالی ترین مدارج علمی را دارند.
این مسوول همچنین گفت: دستاوردهای پزشکی کشور نیز پس از انقلاب اسلامی چشم گیر و قابل مقایسه با قبل انقلاب نیست.
استاندار قزوین گفت: دشمن با جنگ تحمیلی و تحریم های اقتصادی تلاش کرده تا جلوی پیشرفت ما را بگیرد اما در این راه ناموفق بوده است.
وی اظهار داشت: سازمان انرژی اتمی دستگاهی علمی و مبتنی بر دانش است که فعالیت های آن به توسعه کشور کمک شایانی کرده است.
وی اظهار داشت: محصولات علمی کسب شده به واسطه فعالیت سازمان انرژی اتمی در حوزه های پزشکی و صنعتی کشور مورد استفاده قرار گرفته و کشور را در مسیر توسعه پایدار قرار داده است.
استاندار قزوین، یاد و خاطره شهدای صنعت هسته ای را نیز گرامی داشت و افزود: دستاوردهای حاصل شده در این صنعت محصول تلاش ها و مجاهدت های این شهیدان و دانشمندان گمنام میهن اسلامی است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای احیای اخلاق و ارزش ها ایجاد شد،افزود: اگر به این ۲ عنصر کلیدی آسیب وارد شود دچار خسارت زیادی می شویم.
وی با بیان اینکه با وجود توطئه های بی شمار دشمن موفقیت های زیادی برای کشور حاصل شده است، اظهار داشت: برخی خدمات ارایه شده به شکلی ارایه می شوند که مردم ناامید شوند و این خارج از اخلاق و ارزش هاست.
وی با بیان اینکه این دولت متعلق به شخص نیست بلکه دولت مردم و دولت جمهوری اسلامی است،افزود: با وجود تحریم های ظالمانه دشمن در این دولت اتفاقات بزرگی رقم خورده که نباید با نگاه های سطحی و جناحی نادیده گرفته شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha