۲۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۳۸
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 84222447
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

رزمایش گروه جهادی دامپزشکی بسیج بروجرد آغاز شد

بروجرد - ایرنا - مسوول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی بروجرد گفت: به مناسبت دهه فجر رزمایش گروه جهادی دامپزشکی جامعه بسیج جهاد کشاورزی در روستاهای این شهرستان آغاز شد.

عباس علی پناه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رزمایش با هدف پایش و معاینه سلامت و بهداشت دام ها و افزایش تولید محصولات دامی در سال جهش تولید در مناطق محروم این شهرستان آغاز شده است.

وی اظهار داشت: در این رزمایش ۲ گروه جهادی تخصصی کشاورزی و دامپزشکی در روستاهای بروجرد برای معاینه رایگان دام های سبک مستقر شدند.

وی بیان کرد: گروه جهادی تخصصی کشاورزی و دامپزشکی ظرفیت مناسبی در پایش سلامت و معاینه رایگان دام‌های سبک در مناطق محروم است از این رو گروه‌های جهادی را ساختارمند و با ضابطه بیشتری به کارگیری می‌کنیم.

وی با بیان اینکه رزمایش اردوهای جهادی از روستای شهید بروجردی با معاینه یک هزار دام سبک آغاز به کار کرد، گفت: امروز نیز جهادگران بسیج مهندسین کشاورزی در روستاهای محروم شهرستان بروجرد حضور یافته و در حال خدمت رسانی به دامداران  هستند.

مسوول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی بروجرد گفت: خدمت رسانی گروه‌های جهادی تا پایان دهه فجر در مناطق محروم بروجرد ادامه خواهد داشت و پیش بینی می شود۲هزارو ۵۰۰دام سبک معاینه شود.

علی پناه افزود: علاوه بر معاینه دامها از نظر بیماری بهداشت جایگاه‌های دام نیز مورو بررسی قرار می گیرد و دامهای بیمار به کلینیک دامپزشکی برای درمان معرفی خواهند شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha