رونق تولید نیازمند همدلی حوزه کار و تامین اجتماعی است

خرم‌آباد - ایرنا - سرپرست اداره کل تامین اجتماعی لرستان گفت: شکوفایی، رونق، تولید و تقویت بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی نیازمند همدلی، همفکری و دلسوزی مدیران و کارکنان حوزه کار و تامین اجتماعی است.

به گزارش ایرنا، منوچهر گودرزی روز دوشنبه در دیدار با علی آشتاب مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: رویکرد اصلی تامین اجتماعی صیانت، حفظ و تداوم فعالیت های کارگاههای تولیدی و صنعتی و ماندگاری و استمرار فعالیت آنها و حفظ اشتغال است.

وی اظهار داشت: حمایت از سرمایه گذاری و پشتیبانی از صاحبان کار و تولید باعث حفظ فرصت های شغلی و در نهایت ادامه حیات سازمان تأمین اجتماعی برای ارائه خدمات به دو قشر کارگر و بازنشسته می ­شود.

علی آشتاب مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این دیدار گفت: صیانت از صندوق اأمین اجتماعی و منابع آن که متعلق به اقشار محروم و آسیب پذیر است از سیاست های مهم و اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در رأس آن شخص وزیر است.

وی تصریح کرد: فلسفه وجودی سازمان تامین اجتماعی خدمت به شرکای اجتماعی سازمان و ارائه خدمات بیمه ای ، درمانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران است.

 "منوچهر گودرزی" پنجشنبه هفته گذشته طی حکمی از سوی عادل دهدشتی معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی، به عنوان سرپرست اداره‌کل لرستان معرفی و منصوب شد.

جمعیت بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی در لرستان ۲۲۱ هزار نفر و با احتساب اعضای خانواده ۶۵۰ هزار نفر هستند، ۸۰ هزار مستمری بگیر اصلی در سه حوزه بازنشستگان، بازماندگان و ازکارافتادگان با حدود ۲۵۰ هزار نفر افراد تحت پوشش نیز از خدمات این سازمان بهره مند می‌شوند.

در مجموع بیش از ۹۰۰ هزار نفر در در قالب اصلی و تبعی تحت پوشش تامین اجتماعی لرستان قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha