۶ هزار میلیارد ریال متمم ۹۹ تقدیم شورای شهر اردبیل می‌شود

اردبیل - ایرنا - شهردار اردبیل گفت: در اجرای پروژه‌های عمرانی اردبیل اصول علمی و فنی مورد توجه قرار گرفته و بزودی لایحه متمم ۶ هزار میلیارد ریال متمم ۹۹ تقدیم شورا می‌شود.

به گزارش ایرنا ، حمید لطف‌اللهیان روز دوشنبه به خبرنگاران اظهارکرد: خدمات‌رسانی بهینه به مردم در دستور کار قرار گرفته و در حد توان مشکلات و نارسایی‌های موجود شهری برطرف شده است.

شهردار اردبیل با بیان اینکه شهرداری دنبال شناسایی منابع جدید درآمدی برای شهر است، افزود: شهرداری اردبیل مطالبات و خواسته‌های مردم را پیگیری کرده و از اجرای پروژه‌های زاید خودداری کرده است.

 لطف‌اللهیان از مرمت عمارت شهرداری، احداث تقاطع‌های غیرهمسطح، پیاده‌راه عالی‌قاپو، بازگشایی شهیدگاه، احداث خیابان‌ها و میادین متعدد، راه‌اندازی فرهنگسرای بانوان و سرهنگ اصلانیان، راه‌اندازی ایستگاه آتش‌نشانی میراشرف، همسطح‌سازی آرامستان‌ها، راه‌اندازی رینگ سلامت شورابیل، بازگشایی خیابان‌های اطراف شورابیل و احداث پل‌های عابر پیاده، پارکینگ‌ها به عنوان پروژه‌های ماندگار شهرداری اردبیل در ۶ سال اخیر یاد کرد.

وی گفت: سرانه فضای سبز در اردبیل به بیش از یک مترمربع افزایش یافته و در سال آینده کاشت ۵۰ هزار اصله نهال و گونه‌های مختلف گل‌ها پیش‌بینی شده و امیدواریم با همکاری مدیران شهرداری این طرح‌ها را به سرانجام برسانیم.

شهردار اردبیل با بیان اینکه تعرفه ۱۴۰۰ نه تنها مانع توسعه شهر اردبیل نیست بلکه به ارتقای کیفیت زندگی مردم کمک خواهد کرد، افزود: تعرفه سند راهبردی برای توسعه شهر اردبیل است و ما بر اساس این تعرفه به راحتی می‌توانیم خدمات شهری را ارتقا داده و حتی به کاهش هزینه‌ها کمک کنیم.

لطف‌اللهیان تشریح کرد: تعرفه سال آینده نه تنها مانع توسعه شهر اردبیل نیست بلکه شرایط کرونایی نیز در آن لحاظ شده و در برخی حوزه‌ها شاهد کاهش رقم تعرفه هستیم.

وی ادامه داد:‌ به تناسب توسعه شهری باید هزینه‌ها را در مجموعه شهرداری کاهش دهیم و در تعرفه سال آینده با دید کارشناسی و دقیق تعادل مناسبی را در بخش هزینه‌ای و درآمدها شاهد خواهیم بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha