۲۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۷
کد خبرنگار: 895
کد خبر: 84222266
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

بهره برداری از ۶ طرح در جنوب خراسان رضوی آغاز شد

گناباد- ایرنا- همزمان با نهمین روز دهه فجر بهره برداری از ۶ طرح در شهرستانهای گناباد و بجستان در جنوب استان خراسان رضوی آغاز شد.

چهار طرح از این تعداد با هزینه ۷۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در گناباد و دو طرح با هزینه ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در بجستان به بهره برداری رسید.

فرماندار گناباد به خبرنگار ایرنا گفت: طرحهایی که  در این شهرستان به بهره برداری رسیدند شامل پایانه شرکت حمل و نقل پارت ترابر کویر، واحد تولیدی ماسک صنعتی، ساختمان جدید مرکز نگهداری کودکان و نوجوانان ایتام طاها و ساختمان  دهیاری روستای شوراب  است.

حامد  قربانی افزود: همچنین عملیات اجرایی محوطه سازی و احداث بلوار  ورودی فرودگاه گناباد با ۱۱۷ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

فرماندار بجستان هم از بهره برداری دو طرح بهداشت و درمان در این شهرستان خبر داد.

حسین ابراهیمی کردیانی گفت: این طرحها شامل مرحله دوم کلینیک تخصصی بیمارستان آیت الله مدنی با زیربنای ۲۰۰ مترمربع و هزینه چهار میلیارد ریال و ساختمان  اسقرار تیم سلامت روستای ابوالخازن با متراژ ۶۷ مترمربع  و هزینه دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با مشارکت خیران است.

همزمان با دهه فجر ۱۵۷ طرح در مجموع با هزینه ۲ هزار و ۳۳۴ میلیارد و ۷۹۶ میلیون ریال در شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف در جنوب خراسان رضوی به بهره برداری می رسند.

شهرستانهای گناباد و بجستان به ترتیب در ۲۸۷ و ۲۷۸ کیلومتری جنوب و جنوب غربی مشهد قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha