فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام: پاسداری لباس خدمتگزاری به مردم است

ایلام - ایرنا - فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان گفت: لباس پاسداری لباس خدمتگزاری مردم و رسیدگی به مشکلات آحاد افراد جامعه بویژه مستضعفان و فرودستان است.

به گزارش ایرنا، سردار جمال شاکرمی روز دوشنبه در گردهمایی معتمدان ، بزرگان و عشایر دشت عباس اظهار داشت: فلسفه تشکیل سپاه خدمت به مردم است و ما تا آخر در کنار مردم بوده و خود را خادم مردم می دانیم و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نمی کنیم.

وی با اشاره به خدمات نظام به مردم در همه زمینه ها و بیان برخی کمبودها افزود: نیاز است برای رفع برخی مشکلات این بخش مسوولان استان و شهرستان در توزیع اعتبارات دشت عباس را ویژه ببیند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام امنیت را یکی از برکات نظام ذکر و تاکید کرد: امنیت با مشارکت مردم از اهدافی است که همیشه دنبال می شود و از معتمدان و مردم دشت عباس و پایگاه های مقاومت منطقه می خواهیم اجازه تحرک به قاچاقچیان ندهند.

سردار شاکرمی به نقش و جایگاه زنان در نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: زمینه تحصیل دختران در این بخش فراهم است و نیاز است معتمدان و بزرگان در زمینه دختران را به حضور در کلاس درس و یادگیری سواد و علم و دانش ترغیب کنند.

وی مسوولان را در نظام جمهوری اسلامی خادم و پاسخگوی مردم دانست و گفت: امروز عموم مدیران درددل مردم این بخش را شنیدند و بی شک همه برای رفع مشکلات تلاش خواهند کرد.

امام جمعه دهلران نیز در این مراسم با اشاره به تولید ۱۲۰ هزار تن گندم در دشت عباس اظهار داشت: دشت عباس پیشانی توسعه استان است.

حجت الاسلام سید محسن موسوی افزود: با ایجاد صنایع تبدیلی کشاورزی و کارخانه قند در دهلران می توان زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان جویای کار منطقه را فراهم کرد.

وی با اشاره به وقوع عملیات های مختلف در دهلران و دشت عباس خواستار توسعه یادمان های دفاع مقدس منطقه شد و تاکید کرد: توجه به راه های مواصلاتی شهرستان، تعرفه های آب و برق با توجه به گرمسیری بودن منطقه و هزینه کردن زکات در فعالیت های عام المنفعه شهرستان باید در اولویت قرار گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha