۲۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۵
کد خبرنگار: 1369
کد خبر: 84222234
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار اصفهان: اقدامات دولت در شرایط تحریم‌ چشمگیر است

اصفهان- ایرنا -فرماندار شهرستان اصفهان گفت: برغم شرایط کرونایی حاکم بر جهان و تحمیل تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران، اقدامات عمرانی و پیشرفت‌های صورت‌گرفته در کشور و این شهرستان چشمگیر است.

به گزارش ایرنا، حسین سیستانی روز دوشنبه در آیین افتتاحیه مرکز خدمات جامع سلامت روستایی پیله‌وران این شهرستان  اظهار کرد: خدمات در همه عرصه‌ها به همت سران سه قوه، در سال‌های پس از انقلاب بسیار است و اقدامات بسیار بزرگی در اقصی نقاط کشور، استان و شهرستان اصفهان انجام شده است.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران متکی به سه عامل رهبری امام خمینی (ره)، مبانی دینی و حضور مردم شکل گرفته است.
فرماندار اصفهان اضافه کرد: امروز اگر چه دشمن از طریق تحریم و دیگر روش‌ها به دنبال فشار بر مردم ایران است ولی مردم ما متکی به اندیشه‌های اسلامی و انقلابی راه مقاومت را پیش گرفته‌اند و اجازه نخواند داد راه شهیدان پایمال شود.
وی افزود: اگر چه حق مردم در مقایسه با خدمات انجام شده بسیار بیشتر است ولی در عین حال پشتوانه هویتی ایران اسلامی به ما اجازه نمی‌دهد در مقابل زورگویان سر تسلیم فرود آوریم.
سیستانی به مشکلات ویروس کرونا در عرصه جهانی اشاره  و اضافه کرد:  ایران اسلامی علاوه بر مشکل کرونا با تحریم‌ها مواجه بود ولی در عین حال در حوزه زیر ساختی طرح‌های بسیاری کلید خورد و در حوزه مدیریت کرونا گام‌های اساسی و بلندی با مدیریت برداشته شد.
همچنین مدیر بهداشت شماره ۲ اصفهان در این مراسم گفت: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی پیله‌وران به مساحت ۳۷۰ متر مربع در ۲ طبقه طی ۲ سال و با اعتبار ۹ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال ساخته شده است.
منصوره ابوفاضلی افزود: این مرکز هفت روستای پیله‌وران، کلارتان، ازیران، برکان، روران، ازورا و لیان را با جمعیتی بالغ بر ۹ هزار تفر تحت پوشش دارد.
وی خاطرنشان کرد: در این منطقه ۲ پزشک، یک ماما و ۹ بهروز فعالیت دارند.
در نهمین روز دهه مبارک فجر  ۳۷۸ طدح عمرانی شهرستان اصفهان با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیون و ۶۵۳ هزار و ۶۸ میلیون ریال در شهرستان اصفهان از محل اعتبارات ملی، ملی-استانی، منابع داخلی شهرداری‌ها، دهیاریها، و بخش خصوصی افتتاح و به بهره برداری رسید.
از این تعداد پروژه، ۲۷۵ پروژه شهری با اعتباری افزون بر ۱۲ میلیون و ۸۷۸ هزار و ۳۵۲ میلیون ریال و ۱۰۲ پروژه روستایی با اعتباری افزون بر ۷۷۴ هزار و ۷۱۶ میلیون ریال  است.
 از این تعداد، ۶۵ پروژه متعلق به شهرداری‌های شهرستان با اعتباری بالغ بر ۶ میلیون و ۵۵۱ هزار و ۸۱۴ میلیون ریال و ۲۲ پروژه متعلق به دهیاریهای شهرستان با اعتباری بالغ بر ۵۸ هزار و ۳۷۰ میلیون ریال است که به بهره برداری رسید.
بیشترین پروژه های شهرستان متعلق به شرکت توزیع برق شهرستان، مخابرات، شرکت ارتباطات سیار، راهداری و حمل و نقل جاده ای و علوم پزشکی اصفهان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha