پنج کشتی گیر زنجانی اعزامی به مسابقات آلیش بانوان مشخص شدند

زنجان - ایرنا - رییس هیات کشتی استان زنجان گفت: تیم زنجان با پنج کشتی‌گیر منتخب و برتر در رقابت‌های قهرمانی کشتی آلیش بانوان کشور شرکت می‌کند.

عباس محمدی، روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این رقابت ها از دوم اسفند ماه امسال به مدت ۲ روز و در اوزان ۷۵+ و منفی ۷۵، ۷۰، ۶۵، ۶۰ و ۵۵ کیلوگرم، به میزبانی هیات کشتی استان تهران و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه زنجان در دسته سنگین وزن ۷۵+ کیلوگرم، کشتی گیر ندارد، اظهار کرد: فرشته کرمی در وزن ۵۵، رباب بهرامی ۶۰، سارا رضایی ۶۵، مهنا آقامحمدلو ۷۰ و فاطمه نوری ۷۵ کیلوگرم، کشتی گیران اعزامی زنجان به این پیکارها هستند که سوم اسفند ماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران بر روی تشک خواهند رفت.

رییس هیات کشتی استان زنجان با بیان اینکه فائزه موسوی به عنوان سرپرست، ورزشکاران اعزامی زنجان به این مسابقات را هدایت و همراهی خواهد کرد، ابراز امیدواری کرد با نشان دادن توانمندی ها و شایستگی های بالای خود با دست پر از این پیکارها بازگردند.

محمدی با بیان اینکه کشتی آلیش بانوان زنجان در رده سنی بزرگسالان و فقط در شهرستان های زنجان و ابهر، فعال است، افزود: در زمان حاضر قریب ۲۰ ورزشکار زن در کشتی آلیش این استان و زیر نظر لیلا میرزایی، تنها مربی زن زنجانی فعالیت می کنند و تلاش می شود این رشته ورزشی با برگزاری کلاس های استاژ مربیگری و داوری در مابقی شهرستان های زنجان نیز فعال شود.

  وی اظهار داشت: فرناز چنگیزی، تنها داور بین المللی این رشته ورزشی در زنجان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =